Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конкурси для науковців на здобуття премій, стипендій, грантів

Премії Верховної Ради України для молодих учених:

 
МОН України  оголошено конкурсний відбір претендентів на здобуття "Премії Верховної Ради України для молодих учених"( лист додається).
Документи та роботи претендентів на здобуття Премії, що подаються закладами вищої освіти України оформлюються згідно з Інструкцією, що знаходиться за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/documents/pr_scient/n_ak/.
 
 

МОН України листом від 07.09.2022 р. №1/10302-22 (додається) оголошує конкурсний відбір претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

13 вересня 2022 року розпочинається конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні (далі – Конкурс). Відповідне рішення затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 12.09.2022 № 809 22.Детальніше https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/derzhavni-imenni-stipendiyi-najkrashim-molodim-vchenim-dlya-uvichnennya-podij-revolyuciyi-gidnosti-ta-vshanuvannya-podvigu-geroyiv-ukrayini-geroyiv-nebesnoyi-sotni/2022-rik-derzhavni-imenni-stipendiyi-najkrashim-molodim-vchenim-dlya-uvichnennya-podij-revolyuciyi-gidnosti-ta-vshanuvannya-podvigu-geroyiv-ukrayini-geroyiv-nebesnoyi-sotni

Додаток 1. Згода МОН на обробку персональних даних претендента на 1 арк.

Додаток 2. Згода Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки на обробку персональних даних претендента на 2 арк.

Додаток 3. Форма для подання відомостей про наукові результати претендента на  призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Остання редакція: 18.01.23