Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конкурси для науковців на здобуття премій, стипендій, грантів

 

Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України листом від 06.04.2023 № 04-24/3-2023/71202 (копія листа додається) інформує щодо прийнятого Комітетом рішення «Про тематики конкурсних робіт з питань розроблення проєктів законодавчих та нормативноправових актів на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2024 рік та конкурсний відбір за 2023 рік» .

 

Премії Верховної Ради України для молодих учених:

 
МОН України  оголошено конкурсний відбір претендентів на здобуття "Премії Верховної Ради України для молодих учених"( лист додається).
Документи та роботи претендентів на здобуття Премії, що подаються закладами вищої освіти України оформлюються згідно з Інструкцією, що знаходиться за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/documents/pr_scient/n_ak/.
 
 

МОН України листом від 07.09.2022 р. №1/10302-22 (додається) оголошує конкурсний відбір претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

13 вересня 2022 року розпочинається конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні (далі – Конкурс). Відповідне рішення затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 12.09.2022 № 809 22.Детальніше https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/derzhavni-imenni-stipendiyi-najkrashim-molodim-vchenim-dlya-uvichnennya-podij-revolyuciyi-gidnosti-ta-vshanuvannya-podvigu-geroyiv-ukrayini-geroyiv-nebesnoyi-sotni/2022-rik-derzhavni-imenni-stipendiyi-najkrashim-molodim-vchenim-dlya-uvichnennya-podij-revolyuciyi-gidnosti-ta-vshanuvannya-podvigu-geroyiv-ukrayini-geroyiv-nebesnoyi-sotni

Додаток 1. Згода МОН на обробку персональних даних претендента на 1 арк.

Додаток 2. Згода Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки на обробку персональних даних претендента на 2 арк.

Додаток 3. Форма для подання відомостей про наукові результати претендента на  призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.


Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс Про подання кандидатур претендентів та їх робіт на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2024 році.  

Документи та роботи претендентів на здобуття Cтипендії, що подаються, оформлюються відповідно до вимог Інструкції та Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою, що знаходяться за посиланням:

https://kno.rada.gov.ua/documents/st_vr/n_ak_st/75468.html

 

Остання редакція: 21.04.23