Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Громадське обговорення

 


  • Відповідно до Плану заходів (WP.4, п. 4.2), що затверджений Грантовою угодою проекту програми Erasmus «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади Омбудсмена» (№ 561640-EPP-1-2015-1-AZ-EPPKA2-CBHE-JP), реципієнтом якого є наш Університет, робочою групою проекту було розроблено Проект Положення «Про Омбудсмена з прав студента Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Даним Положенням визначено правовий статус Омбудсмена з прав студента нашого Університету, порядок призначення та організація його роботи.

Зазначений Проект було обговорено та прийнято за основу на Конференції студентів Університету 22 листопада 2017 року.

На підставі рішення ректорату від 11 грудня 2017 року, пропонуємо Вам взяти участь у електронному громадському обговоренні Проекту даного Положення.

Пропозиції просимо надсилати до 18 грудня (включно) – omb@kneu.edu.ua

Проект Положення «Про Омбудсмена з прав студента Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» додається.

Склад робочої групи:

- проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор економічних наук Оболенська Т.Є. (керівник проекту);

- голова профспілкового комітету студентів на аспірантів КНЕУ, кандидат економічних наук Чабанюк О.А.;

- доцент, кандидат юридичних наук Рижук Ю. М.;

- заступник директора Інституту інформаційних технологій в економіці, доцент, кандидат технічних наук Данильченко Т. В.;

- професор, доктор економічних наук Остап’юк Н. А.;

- доцент, кандидат педагогічних наук Матвієнко Ю. О.,

- доцент, кандидат економічних наук Гончарова О. В.;

- фахівець з адміністративної роботи Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ Безкоровайна Т. С.

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ Про Омбудсмена з прав студента Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана»

           


  • Створюймо імідж разом! У нашому університеті розроблено стратегічно важливий проект – Програму «Іміджева політика КНЕУ», який має втілюватися у життя найближчим часом. Оскільки йдеться про нашу репутацію і довіру до університету серед широкої громадськості, майбутніх та нинішніх студентів, їх батьків, колег-освітян, міжнародних спільнот, дуже важливо створити ефективний і дієвий документ. Отож просимо долучатися до обговорення питань формування іміджу. Для нас важлива думка кожного! 

    Ректорат, центр суспільних зв’язків
    Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Центру суспільних зв"язків до 20.06. 2017 р.   (pr_pelepeiko@kneu.edu.ua)

Остання редакція: 19.12.17