Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Грантові можливості та стипендії для студентів, аспірантів та докторантів

СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ

Програма імені Фулбрайта в Україні/Київський офіс Інституту міжнародної Освіти оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2024–2025 академічний рік.

 • Для студентів старших курсів та випускників та випускників ЗВО - FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
 • Для молодих викладачів та дослідників  - FULBRIGHT FOREIGN LANGUAGE TEACHING ASSISTANT PROGRAM: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців та FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

  Детальніше за посиланням: https://fulbright.org.ua

ГРАНТИ В РОЗМІРІ ДО 200 ТИС. ГРН. ДЛЯ СТУДЕНТСЬКИХ СТАРТАП-ПРОЄКТІВ: СТУДЕНТСЬКА АКСЕЛЕРАЦІЯ IdeasLab

СfE accelerator запускає новий набір на студентську акселерацію IdeasLab з можливістю отримати грошові гранти в розмірі до 200 тис. грн для своїх стартап-проєктів! Дедлайн прийому аплікацій 26/02/2023, 18:00.

Це програма для студентських команд (2-4 особи) з будь-яких ЗВО України, що прагнуть спробувати себе у ролі стартап-засновників, мають інноваційну ідею, хочуть перевірити її на життєздатність та перетворити в реальний продукт.

За 12 тижнів насиченої програми учасники пройдуть основні етапи від формувань гіпотез проблеми, дослідження ринку до тестування ціннісної пропозиції й прототипів продуктів, побудови стратегії виходу на ринок, ефективного пітчингу та масштабування. Програма включає потужних спікерів, доступ до сесій із тими менторами, чия експертиза буде релевантною до кожного із стартап-проєктів, та цінний нетворкінг. Є можливість долучитись до навчання як офлайн, так онлайн. Щоб спробувати себе в ролі стартап-засновника та подати свої заявки, слід скористатись посиланням:

https://ucucfe.com.ua/education/programs/inkubator-dlya-studentskyh-startapiv-

ideaslab

EU STUDY DAYS (ЄВРОШКОЛИ) – 2023

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір українських студентів для участі у EU Study Days-2023.

Подати заявку (до 06 березня 2023 р.) у т.ч. можуть студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Програма включатиме вивчення: історії ЄС, основних інституції та цінностей ЄС; викликів та досягнень європейської інтеграції України; політик ЄС, як то - Європейський зелений курс, Єдиний цифровий ринок, європейські політики в сфері міграції та управління кордонами, захисту цифрових прав, подолання інформаційних пасток, боротьби з дезінформацією, фейками, маніпуляціями тощо.

Європейські дипломати та експерти розкажуть про підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні. Учасники опанують м’які навички, які потрібні сучасній молодій людині, щоб побудувати успішну кар’єру.

Щоби стати учасником треба заповнити заявку за посиланням: http://surl.li/enzag і пройти онлайн-тестування. 20 кращих учасників отримають запрошення до зимової школи в очному форматі.

Джерело: https://biggggidea.com/opportunities/eu-study-days-evroshkoli-2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ»

До 1 березня 2023 року триває прийняття заявок для участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року», який організовує Рада молодих учених при МОН України за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/

Головною метою конкурсу є визнання досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності. Участь можуть взяти номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, а також номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

Номінант конкурсу отримає: статус номінанта, свідоцтво про участь у конкурсі та урочистій церемонії. Лауреат конкурсу отримає: особисту промоцію, свідоцтво лауреата, статуетку «Молодий вчений року».

Більш детальну інформацію про щорічний конкурс «Молодий вчений року» можна знайти за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/

НАУКОВИЙ ГРАНТ ІМЕНІ ІВАНА МАКОГОНА 2023 - 2024 рр.

Науковий грант імені Івана Макогона спрямований на підтримку проєктів у сфері українських та українсько-канадських економічних досліджень.

Кандидати повинні бути студентами або аспірантами Львівського національного університету імені Івана Франка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету «Києво-Могилянська академія» чи будь-якого іншого університету України.

Дедлайн: 1 березня 2023 року.

Джерело: https://www.ualberta.ca/canadian-institute-of-ukrainian-studies/funding-and-awards/cius-research-grants.html

 ПРОГРАМИ ВІД «HOUSE OF EUROPE»

House of Europe — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Пропонується більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді.

Каталог можливостей доступний за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunities

SCIENCE&BUSINESS – GIST PITCH DAYS: ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА УЧАСТЬ У ЗАХОДІ

До 20 лютого 2023 року відкрито реєстрацію на участь в Science&Business — GIST Pitch Days, який організовано Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів за підтримки ідеологічного партнера – GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» – Global Innovation through Science and Technology initiative).

Sсience&Business – серія заходів Міністерства освіти і науки України та Фонду розвитку інновацій (Українського фонду стартапів), що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

Метою є поєднання наукового та інноваційного потенціалу новаторів і розвиток наукоємних стартапів в Україні.

Science&Business – GIST Pitch Days відбудеться 8 та 16 березня. Учасники зможуть презентувати власні проєкти, почути думку експертів та поборотись за шанс отримати фінансову підтримку у розмірі 5.000$ на розвиток інновацій.

До заходу запрошують українських новаторів, що мають інноваційні рішення в таких категоріях:

 • охорона здоров’я; 
 • агротехнології та біотехнології;
 • енергетика та екологія;
 • промисловість та інфраструктура.

Джерело:МОН України https://mon.gov.ua/ua/news/sciencebusiness-gist-pitch-days-vidkrito-reyestraciyu-na-uchast-u-zahodi


ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ГРАНТ БУКОВСКІ НА ДОСЛІДЖЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ 2023 - 2024

Канадський інститут українських досліджень запрошує подавати заявки на Грант Буковскі на підтримку досліджень, які стосуються ключових принципів сталого розвитку в Україні.

Концепція сталого розвитку спрямована на підвищення довгострокової стабільності економіки та навколишнього середовища, яка може бути досягнена шляхом визнання та інтеграції економічних, екологічних та соціальних проблем у процес прийняття рішень. Кандидати, чия робота зосереджена на стійкому економічному процвітанні, культурній свідомості та соціальній справедливості, а також екологічній цілісності та здоров’ї України, заохочуються до подання заявок.

Кандидати повинні окреслити, як їхні дослідження відображають цілі та принципи сталого розвитку, викладені в Резолюції ООН A/RES/70/1. Пріоритет надаватиметься науковцям та аспірантам, чия робота спрямована на розвиток кращого розуміння важливих наукових і соціальних питань сталого розвитку в Україні.

Дедлайн: 1 березня 2023 року.

Додаткову інформацію про гранти та стипендії Канадського інституту українських досліджень можна отримати за електронною адресою: ciusappl@ualberta.ca.

Джерело: https://www.ualberta.ca/canadian-institute-of-ukrainian-studies/funding-and-awards/cius-research-grants.html

 

 

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА DAAD ДЛЯ АСПІРАНТІВ З УКРАЇНИ

Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) пропонує стипендіальну програму для продовження чи завершення навчання в аспірантурі.

Програма відкрита для магістрів з України, які розпочали навчання у магістратурі в Україні, отже, мали статус студента визнаного українського вищого навчального закладу в лютому 2022 року та виїхали через війну. Також у ньому можуть брати участь випускники, які працювали в Україні в лютому 2022 року (proof of work) і виїхали від війни. Бути випускником з професійним досвідом не менше 2 років у відповідній галузі на момент подачі заявки є перевагою.

Основні критерії відбору DAAD:

• результати дослідження на даний момент;

• підтвердження мовних навичок:

 • англійська – підтвердження належних мовних навичок, згідно з

положенням про відповідні курси;

 • німецька мова – потрібна лише для курсів, які викладаються

німецькою мовою;

• два роки досвіду роботи у відповідній сфері на момент звернення є перевагою;

• переконлива предметна та особиста мотивація для навчання і очікувана вигода після повернення на батьківщину;

• останній університетський диплом повинен бути отриманий не більше, ніж за шість років до подачі заявки на отримання стипендії.

Заяви необхідно подати до 30.03.2023.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3ZemtvX

 

1.МІЖНАРОДНА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ЖІНОК ВІД АМЕРИКАНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ЖІНОК (AAUW)
Американська асоціація університетських жінок (AAUW) присуджує міжнародні стипендії для очного навчання в магістратурі, аспірантурі або для постдокторських досліджень в акредитованих установах США для жінок, які не є громадянками або постійними мешканками США та які мають намір у подальшому повернутись до своєї країни для продовження професійної кар’єри.
Перевага надається жінкам, які виявляють прихильність розвитку жінок і дівчат через громадську або професійну діяльність.
Розміри стипендії:
 Магістерська/професійна стипендія: 20 000 доларів США;
 Докторантська (аспірантська) стипендія: 25 000 доларів США;
 Постдокторська стипендія: 50 000 доларів США.
Щоб мати право на міжнародну стипендію, заявники повинні відповідати таким критеріям:
• Мати громадянство іншої країни, окрім США, або мати неімміграційну візу, якщо проживають в США. Жінки, які є або планують стати протягом стипендіального року громадянином США, постійним резидентом США або мають подвійне громадянство США та іншої країни, не мають права на стипендію.
• Мати рівень освіти (здобутий у США чи за кордоном), еквівалентний ступеню бакалавра США, отриманий до 15 листопада 2022 року.
• Мати намір повністю присвятити себе запропонованому академічному плану протягом року стипендії.
• Мати намір повернутися на батьківщину, щоб продовжити професійну кар'єру після завершення навчання.
• Підтвердити досконале володіти англійською мовою, надавши дійсний бал TOEFL або IELTS (TOEFL iBT інтернет-тест: 79; TOEFL Essentials: 8,5; переглянуте письмове тестування TOEFL: 60; IELTS: 6,5).
• Заявники на отримання магістра/першого професійного ступеня та доктора філософії повинні подати заявку до 15 листопада 2022 року до акредитованого закладу освіти на період стипендіального року та вказати назву закладу в заявці на міжнародну стипендію. 
• Постдокторські заявники повинні надати підтвердження свого PhD-ступеня; мати PhD-ступінь, класифікований як науковий ступінь (наприклад, Ph.D., Ed.D., D.B.A., D.M.) або M.F.A. до 15 листопада 2022 року; і вказати, де вони будуть проводити свої дослідження.
• Кандидати на ступінь магістра/перший професійний ступінь і PhD повинні бути зараховані до акредитованого в США закладу освіти, розташованого в США, протягом року стипендії.
Подача заявок і супровідних документів здійснюється онлайн. Кінцевий термін подачі заявок на академічний рік 2022-2023 – 15 листопада 2022 року, 23:59 Тихоокеанський стандартний час.
Навчання/дослідження розпочнуться 1 липня 2023 року.
Форма заявки та докладніша інформацію про те, як подати заявку на стипендію, розміщені на офіційному сайті:


https://www.aauw.org/resources/programs/fellowships-grants/current-opportunities/international/

 

2. Стипендії уряду Франції на магістратуру та аспірантуру 2021

Конкурс стипендій уряду Франції на 2021-2022 навчальний рік

Подача документів на конкурс триває до 21 березня 2021 р. (включно):

 • у магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю від 5 до 9 місяців ( 700 євро/місяць),

 • в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років ( 1415 євро/місяць).

Умови до кандидатури:

 • бути громадянином України віком до 30 років;

 • мати диплом про вищу освіту українського навчального закладу (Бакалавр / Спеціаліст / Магістр).

Критерії надання стипендії:

 • високий рівень академічної підготовки кандидата;

 • якісний та аргументований навчальний проєкт з обґрунтуванням професійної орієнтації;

 • володіння французькою та/або англійською мовою залежно від навчального проєкту;

 • розробка індивідуального студентського проєкту в рамках вже існуючого або новоствореного французько-українського проєкту співпраці в освітній та/або науковій сфері.

 • Стипендіати уряду Франції (BGF) отримують наступні послуги:

 • щомісячна стипендія протягом місяців навчання у Франції;

 • статус стипендіата французького уряду дає право на звільнення від оплати за розгляд документів на студентську візу;

 • звільнення від оплати за зарахування  до державних установ  Міністерства освіти, досліджень та інновацій Франції (наприклад, до університетів);

 • допомогу у пошуку студентського житла у гуртожитках (CROUS),

 • соціальне та медичне страхування на період навчання,

 • підтримка Campus France в організації вашого перебування та в адміністративних процедурах; з координатором у Франції, який відповідальний за ваше досьє та відповідатиме на ваші запитання.

Деталі за посиланням: https://institutfrancais-ukraine.com/etudier/bourses/bgf

 

3. Участь КНЕУ у проекті COFUND: 6i-DIRS, Горизонт 2020

За підтримки Європейської комісії та фінансування програми Горизонт 2020 Університет Деусто, Іспанія, надає висококонкурентне фінансування дослідницького проекту з підготовки PhD студентів COFUND: 6i-DIRS, учасниками якого стали 40 партнерів (КНЕУ увійшов до складу).

DEUSTO - єдиний університет Іспанії та один із чотирьох інституцій в Європі, який виконує два проекти COFUND в рамках програми «Горизонт 2020».

Проект 6i-DIRS, який розпочався у 2020 році, має на меті залучення найкращих дослідників, які знаходяться на ранньому етапі досліджень, для участі у PhD програмах з метою проведення міждисциплінарних, міжнародних та міжгалузевих проектів, які мають соціальний вплив, відповідно до принципів Європейської хартії дослідників , Кодексу поведінки щодо залучення науковців та Принципів ЄС щодо інноваційної підготовки докторів філософії. 

Проект 6i-DIRS, який триває до вересня 2024 року, пропонує 19 стипендій тривалістю 36 місяців. Перший відбір учасників етап проекту відбувся у січні-лютому 2020 року: 10 дослідників було відібрано відповідно до вимог Європейської комісії.

Другий раунд конкурсу для кандидатів відкрито до 5 березня 2021 року. 

За результатами конкурсу 2021 року буде відібрано 9 дослідників.

Проект сприяє співпраці між 7 PhD програмами (конкурентоспроможність бізнесу, територій, інновації та сталий розвиток, бізнес та корпоративне право, права людини: єтичні , соціальні та політичні виклики, освіта, інжиніринг для інформаційного суспільства та сталого розвитку, дозвілля, культура та спілкування для розвитку людини,психологія та теологія та 24 науково-дослідними командами, які підтримують дослідників 6i-DIRS у проведенні досліджень та тренінгів в межах:

5 міждисциплінарних дослідницьких платформ, які відповідають таким Європейськими та глобальними викликам, як старіння та добробут ;

 • культурні та творчі індустрії, міста та регіони;

 • гендерні питання;

 • соціальна справедливість та інклюзія та інші.

4 міждисциплінарних сфер, які відповідають Стратегії Смарт спеціалізації Країни Басків з питань охорони здоров'я, енергетики, промисловості 4.0 та територіального розвитку.

46 Університетів-партнерів співпрацюють з 15 організаціями, що фінансують та підтримують проект 6i-DIRS, забезпечуючи міжнародну та міжгалузеву мобільність для розширення працевлаштування дослідників. 

Інформація щодо конкурсу для дослідників, опубліковано на веб-сайті 6I-DIRS.

4. Стипендії на навчання та гранти на проведення досліджень в Німеччині від Німецької служби академічних обмінів DAAD

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує широкий спектр стипендій та грантів для студентів, випускників, аспірантів, молодих науковців та вчених з України.

Щомісячна стипендія становить: 850 € для студентів; 850-1200 € для аспірантів і молодих науковців; 2000-2150 євро для викладачі ВНЗ та науковців зі ступенем.

Період, на який надається стипендія: від 3-4 тижнів до 2 років (залежно від стипендіальної програми).

Окрім індивідуальних стипендій, надаються гранти для групової поїздки для студентів (під керівництвом викладача) до Німеччини "Studienreisen" (розмір стипендії: 5- євро в день на кожного, тривалість: 7-12 днів).

Детальна інформація за посиланням:

https://www.daad-ukraine.org/uk/poshuk-stipendij/stypendialni-programy-dlya-ukrayiny/

 

5. Гранти від Центрально-європейського університету (Будапешт, Угорщина)

Щорічні конкурси з різних напрямків гуманітарних наук.

Гранти для професорів і доцентів, гранти для написання і апробації навчальних курсів. Конкурси для участі в семінарах в Будапешті.

Більшість програм передбачає виїзд в Будапешт (робоча мова - англійська). Вікових обмежень немає.

Тривалість грантових проектів різна. Умови різних видів конкурсів - на сайті.

Детальна інформація за посиланням: https://www.ceu.edu/research/opportunities

 

6. Стипендії і гранти Програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi щорічно проводить конкурси на отримання стипендій і грантів на навчананя і дослідження в США:

Вимоги до кандидатів, умови та тривалість грантових проектів різні.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЗВО:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

ДЛЯ МОЛОДИХ ВИКЛАДАЧІВ ТА ДОСЛІДНИКІВ:

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).

ДЛЯ КАНДИДАТІВ ТА ДОКТОРІВ НАУК, ДОСЛІДНИКІВ ТА ФАХІВЦІВ

Fulbright Visiting Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук; дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше п’яти років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях; діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше п’яти років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях..

Детальніше:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/3/programs.html

 

7. Стажування в Парламентській Асамблеї ОБСЄ

Для кого:для магістрів, аспірантів і випускників факультетів політології, права, міжнародних відносин або інших суміжних галузей держав-учасниць ОБСЄ і партнерів по співпраці.

Тривалість:6 місяців

Фінансування:стажеру в Копенгагені надають житло і виплачують стипендію в 656 євро, стажеру у Відні виплачують 1000 євро.

Вимоги:  вік: до 28 років;

                  обов’язкове відмінне володіння англійською, перевагою буде знання інших мов – російської, французької, італійської, іспанської або німецької;

                  досвід роботи в міжнародних організаціях.

Завдання стажерів:  проводити дослідження на політичну та еконоиічну тематику

                                       відвідувати з’їзди Парламентській Асамблеї ОБСЄ у Відні

                                       переклад, вичитка документів, складання звітів

Для участі потрібно надіслати:    CV

                                                               супровідний лист

                                                               транскрипт оцінок із магістратури

                                                               два рекомендаційні листи

                                                               фотографія

Це все потрібно надіслати на  researchassistant@oscepa.dk (реципієнт – Ms.Dana Bjerregaard). У темі листа потрібно вказати своє ім’я, прізвище, країну і дату, коли хочеш почати стажування.

Заявки приймаються у будь-який час протягом року.

Подати заявку:https://bit.ly/3n0g84f

Детальніше:https://bit.ly/36hneLY

 

8. Стипендія на навчання в Абу-Дабі

Де: Абу-Дабі, ОАЕ

Дедлайн подачі: 15.01.2021

https://diem.studway.com.ua/d/20691/

Повна стипендія на програму із вивчення штучного інтелекту.

 Доступніпрограми:

MSc in Machine Learning

MSc in Computer Vision

MSc in Natural Language Processing (Starting Spring 2022)

PhD in Machine Learning

PhD in Computer Vision

PhD in Natural Language Processing (Starting Spring 2022)

Стипендія покриває: повну вартість навчання

                                         проживання

                                         медичне страхування

                                         витрати на проїзд

                                         щомісячна стипендія

Також можна переглянути безкоштовні вебінари щодо вступу:24 вересня, 30 вересня, 15 жовтня і 27 жовтня.

Контакти:

Atrach@iie.org

+7 925 616-41-76

Детальніше: https://bit.ly/3hGyjIt

 

9.Стажування у Світовому Банку (дедлайн – 31 жовтня 2020)

Програма стажування Світового банку (СБ) пропонує високомотивованим людям можливість зазнати місії та роботи СБ у міжнародному розвитку. Стажування дозволяє людям впроваджувати нові перспективи, інноваційні ідеї та новітні дослідницький досвід у роботі СБ та вдосконалювати свою майстерність під час роботи в різноманітних умовах. Стажування в СБ – це можливість вчитися, набуваючи практичного досвіду. Стажери зазвичай вважають цей досвід корисним і цікавим. Крім того, це спосіб покращити свої резюме практичним досвідом роботи.

Кінцевий термін подання заявок: 31 жовтня 2020.

Детальна інформація за посиланням: https://www.worldbank.org/en/about/careers/programs-and-internships/internship

 

Остання редакція: 06.03.23