Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Дослідження з бізнесом

Дослідницький проєкт КНЕУ – HUAWEI «Цифрова економіка, вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього

Остання редакція: 29.09.21
Дослідження у партнерстві з Huawei Україна

Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього

В рамках підписаного Меморандуму 19 жовтня 2020 року відбулося підписання угоди про проведення спільного дослідження на тему: «Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього». Метою дослідження є комплексний аналіз сучасних трендів розвитку цифрової економіки та перспективи конкурентного позиціонування і інтеграції України до світового цифрового простору, впливу інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) на моделі соціально-економічного розвитку, ринок праці, навички та якість життя.

Запрошуємо Вас ознайомитися з результатами дослідження  Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього

 

 

Започаткування співпраці КНЕУ та Huawei Україна

26 лютого 2020 року в нашому університеті відбулася непересічна подія – було покладено початок співпраці КНЕУ імені Вадима Гетьмана зі світовим лідером інформаційно-комунікаційних рішень – Huaweі. Між сторонами було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Згідно з Меморандумом, Хуавей Україна підтримуватиме КНЕУ у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій у сфері освіти і науки, а також у документі передбачається майбутнє співробітництво в освітньому, науковому та інноваційному напрямах:

  • обмін результатами досліджень, які опубліковано у звітах;
  • реалізація спільних освітніх програм щодо досліджень економічного впливу інформаційно-комунікаційних технологій на конкурентоспроможність країн;
  • залучення студентів та викладачів у науково-дослідницькі та маркетингові проєкти;
  • співпраця з Інститутом досліджень сучасного Китаю ім. Б. Курца в КНЕУ;
  • спільна організація науково-практичних конференцій та реалізація науково-дослідницьких проєктів.

Фото з процедури підписання меморандуму

Про Huawei

Huawei — провідний всесвітній постачальник інтегрованих рішень для інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та інтелектуальних пристроїв, що охоплюють чотири ключові сфери: телекомунікаційні мережі, інформаційні технології (ІТ), інтелектуальні пристрої та хмарні послуги.

Huawei належить до найбільш інноваційних компаній світу, зокрема у 2020 році компанія посідає 6 місце у рейтингу BCG–MostInnovativeCompanies 2020. Згідно з Top500 GlobalBrands2020 бренд компанії Huawei належить до десятки найдорожчих в світі, а його оціночна вартість становить 65 млрд дол. Компанія посідає 49 місце в рейтингу Fortune 500 у 2020році.

Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами по екосистемам компанія прагне створювати довгострокову цінність для клієнтів, розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяти впровадженню інновацій в організаціях всіх форм і розмірів.
Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. У компанії працюють більше 194 тис. співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей в усьому світі.

Інновації Huawei спрямовані на задоволення потреб клієнтів. Компанія вкладає значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічні прориви, які просувають світ вперед.  
В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності Хуавей УКРАЇНА охоплює чотири напрямки: освіта, охорона здоров'я, захист навколишнього середовища, розвиток.

ТОВ «Хуавей Україна» є частиною великої глобальної родини Huaweі.


digitalnetwork@kneu.edu.ua