Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Громадська організація «Агентство соціальних проектів»

Агентство є добровільним об’єднанням студентів, аспірантів, викладачів Київського національного економічного університету, які організовують та ініціюють соціальні проекти та співпрацюють з приватними компаніями, державними органами влади та некомерційними організаціями України та світу. Офіційною датою заснування Агентства соціальних проектів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана стало 15 березня 2013 року.

Основною метою діяльності Громадської організації є активізація та поширення соціально відповідального мислення в Університеті, залучення молоді до сфери соціально-економічних проектів задля підвищення життєвих стандартів та рівня якості життя людей, а також вироблення у студентів навичок з організації, планування проекту, фандрейзингу, формування бюджету та розподілу коштів на різних етапах реалізації власного проекту. Отримання прибутку не є основною метою діяльності Громадської організації.

Ми залучаємо студентів до участі у міжнародній студентській організації «Enactus», яка допомагає студентам змінювати світ на краще вже сьогодні та усвідомлювати власний потенціал для подальшого розвитку в якості майбутніх бізнес-лідерів.  «Enactus» створює платформу для отримання досвіду, що змінює життя багатьох людей, і забезпечує нову генерацію молодих талантів необхідними знаннями та вміннями для побудови успішних компаній, міцного суспільства та світу з більшими можливостями для кожного.

Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Під керівництвом наставників з університетів та бізнесу студенти Enactus по всьому світу створюють та втілюють в життя проекти по розширенню можливостей людей. Цей досвід не тільки змінює їхнє життя, але й розвиває талант та потенціал до лідерства у  складному та повному викликів світі.

Участь у Enactus дає студентам можливість значно вплинути на життя інших людей, при цьому отримуючи досвід, навички і контакти, необхідні для побудови успішної кар’єри. Студенти Enactus – талановиті, працелюбні та ініціативні лідери, які поєднують дух суперництва і прагнення досягнути успіху з почуттям цілісності і бажанням допомогти суспільству.

Переможці міжнародного конкурсу бізнес-ідей "IDEAFEST 2022", команда Enaktus КНЕУ "RePower"

Дізнайтеся більше про Enactus КНЕУ: http://enactuskneu.weebly.com/

Остання редакція: 17.11.22
Як нас знайти?


Наш сайт: http://enactuskneu.tilda.ws/
E-mail: asp@kneu.edu.ua
Адреса: просп. Перемоги 54/1, каб.424
Контактний телефон: (044) 456-24-04