Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спорткомплекс

На базі фізкультурно-спортивного комплексу "Економіст" діє стадіон з двома футбольними полями, три тенісних корти для гри у великий теніс, басейн, спортивні майданчики, тренажерні зали, ігрові зали, зал аеробіки, зал боксу, зал єдиноборств, зал реабілітаційного центру. Створені сприятливі умови для занять фізкультурою і спортом, на спортивних базах одночасно можуть займатися спортом до 1000 студентів.

Головною метою ФСК "Економіст" є створення зразкової матеріально-технічної бази в університеті для проведення навчальних занять з фізичного виховання та підвищення майстерності і досягнення високих спортивних результатів.

Доброю традицією в університеті стало проведення Спартакіади з 12 видів спорту серед студентів та професорсько-викладацького складу.

Під керівництвом провідних викладачів та тренерів університету працюють секції з таких видів спорту як: плавання, бокс, футбол, бадмінтон, легка атлетика, атлетична гімнастика, чоловіча та жіноча команда з баскетболу, жіноча команда з волейболу, спортивної аеробіки, регбі.

Серед збірних команд: команда з бадмінтону –неодноразовий чемпіон і призер серед команд вищої ліги, учасник Кубка Європейських чемпіонів, учасник двох чемпіонатів світу серед студентів. Збірні команди університету з баскетболу, футболу та бадмінтону успішно виступили на VIIлітній Універсіаді студентів України. Так збірні команди з бадмінтону та чоловіча команда з баскетболу посіли III місця. Збірна жіноча команда з баскетболу у 2009 році зайняла І місце серед команд майстрів І-ї ліги. Збірна команда по футболу в першості м. Києва серед вузів де приймали участь 24 команди посіла IIІ місце у 2010 році.

Остання редакція: 24.04.20