Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спорткомплекс

    На базі фізкультурно-спортивного комплексу «Економіст» діє стадіон, обладнаний трибунами для глядачів на 3000 посадочних місць, легкоатлетичний сектор з 6 доріжок по 400 м., 2 легкоатлетичних сектори для стрибків і метань, футбольне поле одне з найкращих в Україні, басейн з 6 доріжок по 25 метрів кожна, спортивні майданчики, 3 тренажерні зали, ігровий зал, зал боксу, зал єдиноборств, 3 зали для занять з аеробіки, пілатесу, шейпінгу, ритмічної гімнастики, йоги, для занять зі спеціальними медичними групами, 3 тенісних корти. Також на території спорткомплексу є безпечне укриття! Створені найсприятливіші умови для занять фізичною культурою і спортом.

Одночасно на спортивних майданчиках можуть займатися спортом до 1000 студентів.

Головною метою ФСК "Економіст" є створення зразкової матеріально-технічної бази в університеті для проведення навчальних занять з фізичного виховання та підвищення майстерності і досягнення високих спортивних результатів.

У ФСК «Економіст» для студентів І-ІІ курсів, один раз на тиждень проводяться обов’язкові учбові

заняття по спеціалізаціях:

— плавання

— атлетична гімнастика (чоловіки)

— атлетична гімнастика (жінки)

— футбол

— баскетбол

— оздоровча аеробіка

— оздоровчий фітнес

— спеціальні медичні групи.

Студенти І—V курсів мають змогу підвищувати свою спортивну майстерність у складі збірних команд Університету.

Доброю традицією в університеті стало проведення Спартакіади з 12 видів спорту серед студентів та професорсько-викладацького складу. 7 збірних команд приймають участь у вcеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

Серед збірних команд: команда з бадмінтону – неодноразовий чемпіон і призер серед команд вищої ліги, учасник Кубка Європейських чемпіонів, учасник двох чемпіонатів світу серед студентів. Збірні команди університету з баскетболу, футболу та бадмінтону успішно виступили на VII літній Універсіаді студентів України. Так збірні команди з бадмінтону та чоловіча команда з баскетболу посіли III місця. Збірна жіноча команда з баскетболу у 2009 році зайняла І місце серед команд майстрів І-ї ліги. Збірна команда по футболу в першості м. Києва серед вузів де приймали участь 24 команди посіла IIІ місце у 2010 році. В 2014 році студент факультету міжнародної економіки, Батуркін Андрій, під керівництвом свого тренера, Дудко Михайла Валерійовича, завоював золоту нагороду чемпіонату світу з класичного жиму лежачи. 

 

Остання редакція: 14.09.23