Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Соціально-психологічна служба

 

Якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення; якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи порозумітися з викладачами; якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: не можете адаптуватися у новому колективі, побоютеся виступати перед великою аудиторією, невпевнені у виборі професійного напрямку – ласкаво просимо до соціально-психологічної служби КНЕУ.

     Близько п’ятнадцяти років тому ініціатива групи викладачів кафедри педагогіки та психології, яка була підтримана ректоратом нашого університету реалізувалась у добру справу – створення психологічної служби КНЕУ.
 

     Спектр запитів до психологів найрізноманітніший: це і бажання розібратися у своїх психологічних проблемах, визначитися у прийнятті важливого рішення, прагнення підвищити рівень саморегуляції - покращити настрій та побороти депресивні стани; проаналізувати конфліктну ситуацію, наприклад, з батьками, утруднення у спілкуванні з друзями чи непорозуміння з викладачами; проблеми у навчанні – чи адаптація у новому колективі, чи страх виступати на семінарі та багато інших питань, адже всі ми різні і кожна людина індивідуально своєрідна.

     Крім індивідуальних психологічних консультацій  ви можете стати учасником тренінгової групи (соціально-психологічний тренінг, тренінг саморегуляції, тренінг розв`язання конфліктів, тощо).

     Працівники психологічної служби активно задіяні у проведенні заходів для оптимізації роботи кураторів нашого університету, організовується систематична робота зі старостами першого курсу та різноманітна діяльність з метою адаптації першокурсників.

     Вся наша багаторічна робота спрямована на розвиток особистості, підвищення психологічної культури нашого навчального закладу, гуманізацію взаємин, сприяння самовизначення людини, запобігання негативних подій у життєдіяльності людини. Успішна реалізація цих завдань може відбуватися лише при дотриманні принципу повної конфіденційності психологічної роботи.

     Отже, чи стурбовані ви своїми особистими стосунками з найріднішою людиною, чи відчуваєте творчий спад і потребуєте перегляду свого ставлення до справи, чи просто хотіли би поговорити – все це може стати предметом індивідуальної бесіди з психологом чи однією з тем тренінгового курсу.

    З вересня 2012 р. розпочала роботу соціальна служба.

     Хочеш стати частиною КНЕУвського соціуму? Хочеш допомогти своїм друзям, одногрупникам, співмешканцям у кімнаті вести здоровий спосіб життя або не знаєш яким чином самому кинути палити? Не знаєш з ким поспілкуватися на важливі для Тебе теми? Турбує проблема ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу тощо?

     Тоді тобі до нас – Соціально-психологічної служби КНЕУ.

     Хто ми такі? Ми – це не байдужі студенти, ми - це заповзяті студенти, ми – це креативні студенти, які намагаються зробити якомога більше корисних речей для свого вузу під дружелюбним керівництвом викладачів, які є не лише професіоналами у своїй галузі, але небайдужими учасниками студентського життя.

     Соціально-психологічна служба: проводить всеуніверситетські акції щодо попередження і профілактик ВІЛ/СНІДУ; проводимо активну інформаційну кампанію щодо профілактики та боротьби з туберкульозом, палінням, агітуємо за здоровий спосіб життя. Звичайно хотілося б більше, саме тому щиро сподіваємося, що ТИ приєднаєшся до нашої команди і ми разом зможемо втілити багато Твоїх ідей.

     До зустрічі на парах з дисципліни «Університетська освіта», а також у нашому кабінеті за адресою вул.Желябова 4, гуртожиток №3, 1 поверх, тел. 456-49-63.

Остання редакція: 17.03.16