Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Психологічна допомога в КНЕУ

Шановні студенти та викладачі КНЕУ!

 

Служба соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ надає психологічну консультативну допомогу студентам та співробітникам університету.

У разі потреби у кризовій психологічній допомозі звертайтесь до психологів Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги та кафедри педагогіки та психології університету.

 

Контакти для звернення у Вайбер або Телеграм:

 

0503575608

0687152745

0509905955

Шановні студенти, запрошуємо Вас долучитися до нашої Телеграм-спліьности за QR-кодами нижче:

 

 

1998 році за ініціативи групи викладачів кафедри педагогіки та психології було створено психологічну службу КНЕУ, основним напрямком якої було визначено надання допомоги студентам і викладачам університету у вирішенні психологічних проблем, пов’язаних з навчально-виховним процесом.

Спектр запитів до психологів виявився найрізноманітнішим – це бажання розібратися у своїх психологічних проблемах, отримання допомоги у прийнятті важливого рішення, налагодження процесів саморегуляції; аналіз конфліктних ситуацій, наприклад, з батьками, друзями чи непорозуміння з викладачами; проблеми у навчанні, такі як адаптація до нових форм і методів у новому освітньому середовищі та новому колективі тощо.

Робота психологів за своїми формами і методами різноманітна. Це проведення групової роботи – різноманітних тренінгів (комунікативних, особистісного зростання, саморегуляції тощо), інформаційних зустрічей, групових консультацій.

Особлива роль відводиться індивідуальним консультаціям для вирішення особистих психологічних проблем студентів та викладачів.

Фахівці з психологічної допомоги активно задіяні у проведенні заходів для оптимізації роботи кураторів університету, старост першого курсу та різноманітної діяльності, пов’язаної з адаптацією першокурсників.

У вересні 2012 року психологічна служба була реорганізована у Соціально-психологічну службу КНЕУ, а її заходи розширили свої межі. Навесні 2021 року Соціально-психологічна служба стала складовою частиною Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги. З 01.09.2022 року Центр було реорганізовано в Службу соціальної адаптації та психологічної допомоги.

В університеті Служба соціальної адаптації та психологічної допомоги активно проводить всеуніверситетські акції щодо попередження і профілактики ВІЛ/СНІДУ; інформаційні кампанії щодо профілактики та боротьби з туберкульозом, палінням, мотивування за здоровий спосіб життя.

У багатьох заходах Служба соціальної адаптації та психологічної допомоги опирається на співпрацю зі студентами, реалізуючи їхні ініціативи та пропозиції.

Для будь-яких питань чи то запит на допомогу від психологів, чи то соціальні інціативи студентів Служба соціальної адаптації та психологічної допомоги завжди відкритий до співпраці.

Ласкаво просимо до Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ!

 

До зустрічі на заходах, а також у нашому кабінеті за адресою просп.Перемоги 54/1, кабінет 139-а.

Як допомогти собі справитися з наслідками стресу, викликаного ракетними обстрілами, війнами та терористичиими діями

Прості техніки самодопомоги в кризових ситуаціях

Перша психологічна допомога в екстремальних ситуаціях

Посібник самодопомоги

Поради щодо попередження емоційного вигоряння в умовах воєнного стану в україні

Поради для допомоги людині при переживанні втрати 

Стоп Наркотики - 10 фактів про наркотики (Брошюра)

Остання редакція: 01.04.24