Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Відділ з питань цивільного захисту

Положення про відділ з питань цивільного захисту

Відділ з питань цивільного захисту – загальноуніверситетський підрозділ Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Мета утворення і функціонування відділу – організація планування, розроблення і проведення заходів цивільного захисту у тому числі в умовах особливого періоду та здійснення контролю щодо їх виконання.

Головні завдання відділу:

  • організація збору та узагальнення даних щодо рівня потенційних небезпек на об’єктах, що розташовані поблизу університету та вплив їх реалізацій на діяльність навчального закладу;
  • участь в організації та здійсненні евакуаційних заходів під час виникнення надзвичайних ситуацій;
  • організація навчання працівників університету з питань цивільного захисту;
  • забезпечення дотримання законодавства щодо зберігання, утримання, використання захисних споруд цивільного захисту.

У своїй діяльності відділ керується законодавством України, нормативно-правовими актами з питань цивільного захисту, колективним договором, чинним положенням.

Для проведення занять та  забезпечення захисту співробітників та студентів університету від негативно діючих чинників надзвичайних ситуацій, які можуть призвести до травмування і загибелі людей та  значних матеріальних  втрат, можна ознайомитися з матеріалами посібника «Надзвичайні ситуації. Що робити?» та рекомендаціями «Щодо дій населення в умовах надзвичайних ситуацій»  , що додаються.

 Алгоритм дій за сигналом цивільного захисту «Повітряна тривога»

Інструкції з пожежної безпеки

Остання редакція: 02.11.23