Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Студентське містечко

Гуртожитки Університету є  блочного та коридорного типу.
Гуртожитки коридорного типу:
- гуртожиток №1, знаходиться заадресою: вул  Марії  Капніст, 8.
Рік  забудови 1961р.;
- гуртожиток №3, знаходиться за адресою: вул. Марії Капніст, 4.
Рік забудови 1973р.;
Гуртожитки блочного типу:
-гуртожиток №2, знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська, 49а.
Рік забудови-1976 р.;
гуртожиток №4, знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська, 49.
Рік забудови-1973 р.;
- гуртожиток №5, знаходиться за адресою: проспект Берестейський, 54а.
 Рік забудови-2000 р.;
- гуртожиток №6, знаходиться за адресою: вул. Івана Дзюби, 15а.
 Рік забудови-1979 р..
В гуртожитку №6 студенти нашого Університету проживають  в правій частині будівлі та на 6-9 поверхах лівої частини будівлі. Інша частина будівлі, згідно з  наказом МОН в 2015 р., передана під користування ДНЗ "Міжрегіональне професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації".
Кількість мешканців, які можуть бути поселені до однієї кімнати, залежить від квадратури кімнати (з дотриманням санітарних норм 6 кв. м. на особу). В кожному гуртожитку є камера схову (де студенти можуть зберігати свої речі), каштеляна (отримання матраців, постілі тощо). В гуртожитку №1 є санітарний пункт, де з понеділка по п'ятницю веде прийом медична сестра.
В кожному гуртожитку є два провайдери інтернет послуг.
Дирекція студентського містечка розташована з адресою: вул. Дегтярівська 49.
Інформаційні джерела: канал студентського містечка та сторінка на офіційному сайті. Швидкий зв'язок з дирекцією за  посиланням.
Студентське містечко обслуговує цілий ряд підрозділів:
- служба Головного інженера (питання обслуговування всіх комунікацій гуртожитків, а також поточного та капітального ремонтів);
- служба Головного енергетика (обслуговування електромережі та ін.);
- відділ охорони об'єктів ;
- котельня.
Вищезазначені служби знаходяться  в підпорядкуванні проректора з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури.
Розмір оплати за проживання  встановлюється згідно наказу «Про платні послуги» (для відкриття тисніть на назву наказу),  що розробляється  щорічно фінансово-економічним відділом Університету.
Розмір оплати комунальних послуг встановлюється згідно чинного законодавства, а також враховуються та надаються безкоштовні послуги студентам пільгових категорій (детальніше про перелік пільг та
механізм подачі документів можна ознайомитись тут). Процедура  отримання  пільги наведена тут (в нашому інформаційному боті студмістечка) в розділі «Поселення». Поселення студентів у студентський гуртожиток здійснюється після зарахування до Університету згідно механізму, що описаний в положенні про студентське містечко (розділ "Положення та правила).

 

Остання редакція: 08.11.23