Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Міжнародні наукові заходи

European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM)

Семінар з дослідження підприємництва для молодих вчених

27-28 травня 2021 р., Університет Павії (Італія)

 

Сьомий семінар з дослідження підприємництва для молодих вчених (7TH “ENTERYNG” WORKSHOP Entrepreneurship Research Workshop for Young Scholars), організований Університетом Павії (Італія) - це чудова можливість для аспірантів, докторантів та молодих вчених на початку кар’єри представити свої дослідження та обговорити їх у міжнародному середовищі. Окрім сприяння плідному обговоренню, ця програма підтримує розвиток глобальної мережі молодих дослідників, зацікавлених у підприємництві, інноваціях, міжнародному підприємництві та бізнесі.

Разом із відгуками про свої наукові дослідження учасники семінару матимуть можливість відвідати основні виступи всесвітньо відомих науковців. Діяльність семінару спрямована на надання учасникам цінних пропозицій та практичних порад щодо створення високоякісних наукових робіт, публікації дослідження у наукових журналах, визначення актуальних дослідницьких питань, а також представлення досліджень академічній аудиторії.

Цей семінар буде корисним для аспірантів, докторантів та науковців на початковій стадії, які прагнуть зробити свій науковий внесок у галузі підприємництва, інновацій, сімейного бізнесу та міжнародного підприємництва. Семінар є цінною можливістю для докторантів на будь-якому етапі їхньої докторської роботи навчитися та вдосконалити свої наукові можливості. 

Учасники, котрі прагнуть обговорити свої дослідження, повинні подати свою наукову роботу (робота не повинна перевищувати 30 сторінок, включаючи малюнки та бібліографію, шрифт Times Roman 12). Вони матимуть 15 хвилин, щоб представити свої дослідження  на паралельних сесіях.

Учасникам, які бажають взяти участь у семінарі, не представивши своє дослідження, потрібно надіслати своє резюме та мотиваційний лист для участі у семінарі.

Подання матеріалів до 30 квітня 2021 року на workshopavia@unipv.it .

Деталі - https://www.eiasm.org/frontoffice/eden_announcement.asp?event_id=1527

Вебінар

Додаток 1

Додаток 2

Остання редакція: 22.09.22