Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Міжнародні наукові заходи

ПРЕМІЇ ШЕЙХА ЗАЇДА У СФЕРІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ — «ZAYED SUSTAINABILITY PRIZE»

У контексті популяризації України як інноваційної держави із потужним науковим потенціалом повідомляємо про можливість представлення українських інноваційних проєктів в рамках престижного еміратського конкурсу на здобуття премії Заїда у сфері сталого розвитку.

Цьогорічних переможців премії Заїда у сфері сталого розвитку буде оголошено під час проведення кліматичного саміту COP28 в м. Дубай у листопаді 2023 року. 

Заявки приймаються до 2 травня 2023 року шляхом реєстрації через онлайн-портал за посиланням.

 

ПРОВЕДЕННЯ 4-ГО ТИЖНЯ МАКРОРЕГІОНАЛЬНИХ СТРАТЕГІЙ ЄС

У період з 24 по 28 квітня 2023 року Європейською Комісією заплановано проведення 4-го Тижня макрорегіональних стратегій Європейського Союзу, який є найбільшою щорічною подією, присвяченою чотирьом макрорегіональним стратегіям ЄС, в тому числі Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Цього року захід відбудеться під гаслом «Трансформації заради процвітання», та буде присвячений трьом основним темам: енергетика, навички та фінансування.

Тиждень макрорегіональних стратегій ЄС став важливою комунікаційною та мережевою платформою, спрямованою на покращення координації між країнами учасницями макрорегіональних стратегій, взаємодію ключових стейкхолдерів з інституціями ЄС, співробітництва з питань реалізації основних пріоритетів макрорегіональних стратегій, вивчення та обміну досвідом.

Цього року захід відбудеться у змішаному форматі (м. Брюссель, Королівство Бельгія / онлайн) з можливістю фізичної участі ключових сторін з реалізації стратегій та представників інституцій ЄС. Інші зацікавлені сторони зможуть приєднатися до участі у тематичних сесіях онлайн та слідкувати за онлайн трансляцією.

Реєстрація до участі у заході проводиться за покликанням

Більш детальна інформація міститься за посиланням .

 

12 КОНФЕРЕНЦІЯ EIASM «PERFORMANCE MEASUREMENT AND MANAGEMENT CONTROL»

Конференція EIASM «Performance measurement and management control» покликана надати можливість взяти участь у дебатах і діалозі щодо поточних досліджень і майбутніх тенденцій у практиці оцінювання результативності та ефективності, а також управлінського контролю.

Конференція складатиметься з пленарних сесій, панельних сесій і презентацій наукових робіт.

Як і на попередніх конференціях, заохочується подання тез доповідей з використанням різноманітних теоретичних і методологічних підходів на будь-яку тему, пов’язану з широкою темою оцінювання результативності та ефективності, а також управлінського контролю. Організатори заохочують подавати матеріали з усього світу з метою проведення конференції, на якій висловлюються різні точки зору, створюючи середовище сприятливе навчанню, інноваціям і співпраці.

Кінцевий термін реєстрації – 15 травня 2023 року.

Конференція відбудеться в Барселоні, Іспанія, 13-15 вересня 2023 року.

Більше інформації про науковий захід можна отримати за посиланням .

 
 

9-Й ВОРКШОП «ENTERYNG» (СЕМІНАР З ДОСЛІДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ)

Цільовою групою семінару є аспіранти та науковці, які починають кар’єру та чиї дослідницькі зусилля зосереджені на підприємництві, інноваціях, сімейному бізнесі чи міжнародному підприємництві. Зокрема, семінар є цінною можливістю для здобувачів ступеня PhD на будь-якому етапі навчання в аспірантурі представити свою наукову роботу в дружній атмосфері та взяти участь у заходах, спрямованих на вдосконалення своїх дослідницьких можливостей. Семінар буде корисним для вчених 1) які починають кар’єру в галузях менеджменту та прикладної економіки; та 2) які бажають зібрати цінні відгуки про свої дослідження та вдосконалити свої знання про те, як створювати високоякісні наукові статті.

Процес подання заявки та відбору

Заявникам, які бажають представити свою статтю, необхідно подати повну статтю (яка не повинна перевищувати 30 сторінок, включаючи рисунки та бібліографію) або розширену анотацію (яка не повинна перевищувати 10 сторінок, включаючи таблиці, малюнки та бібліографію).

Учасники матимуть 15 хвилин для презентації своїх матеріалів. Додаткові 15 хвилин будуть присвячені питанням та конструктивним відгукам головуючого сесії та аудиторії.

Кандидатам, які бажають взяти участь у семінарі без пред’явлення статті або анотації, необхідно надіслати електронною поштою CV та мотиваційний лист.

Заявки потрібно подати на enteryngworkshop@gmail.com до 15 квітня 2023 року.

Семінар відбудеться в Бергамо, Італія, 25-26 травня 2023 року.

Більше інформації про науковий захід можна отримати за посиланням .

 

 

СЕМІНАР EDEN З СОЦІЄТАЛЬНИХ (КУЛЬТУРНИХ) ДОСЛІДЖЕНЬ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕСІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

Завдання програми: семінар має на меті оновити міждисциплінарний базис здійснення емпіричних досліджень у сферах ведення міжнародного бізнесу, розробки міжнародної стратегії та порівняльних організаційних дослідженнях.

Цілі навчання: підготувати та оцінити академічні публікації за напрямами управління міжнародним бізнесом, розробки міжнародної стратегії та порівняльних організаційних дослідженнях у культурно та інституційно різноманітних суспільствах.

Цільова аудиторія: семінар орієнтований на здобувачів ступеня доктора філософії, студентів, молодших викладачів, які цікавляться міжнародним бізнесом, міжнародною стратегією та порівняльними організаційними дослідженнями.

Семінар відбудеться в Брюсселі з 30 травня 2023 року по 1 червня 2023 року.

Кінцевий термін реєстрації – 15 квітня 2023 року.

Більше інформації про науковий захід можна отримати за посиланням .

 

ЩОРІЧНА ЗУСТРІЧ EUA-CDE «ЗАЛУЧЕНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ - РОЛЬ КОМУНІКАЦІЇ В ДОКТОРАНТУРІ»

Цьогорічна щорічна зустріч під назвою «Engaged research - the role of communication in doctoral education» («Залучене дослідження - роль комунікації в докторантурі») відбудеться в м. Лахті (Фінляндія) з 14 по 16 червня 2023 року, спільно організована Технологічним університетом Лаппеенранта-Лахті та Університетом Гельсінкі за підтримки Європейської Асоціації Університетів та Ради докторської освіти.

Щорічна зустріч EUA-CDE 2023 року буде зосереджена на різних аспектах комунікації в докторській освіті та розробці комплексних підходів до включення комунікації в стратегію та практику докторської освіти.

Кінцевий термін реєстрації – 2 червня 2023 року.

Більше інформації про науковий захід можна отримати за посиланням .

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ `INTERNATIONAL CONSUMER ELECTRONICS SHOW 2023` (CES)

Український фонд стартапів разом з Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Western NIS Enterprise Fund, UVCA, GIST та CRDF Global оголошують про початок відбору українських стартапів на участь у найбільшій виставці технологій у світі, участь у якій беруть понад 100 тисяч відвідувачів щороку, – International Consumer Electronics Show 2023 (CES), що відбудеться 5-8 січня 2023 року у Лас-Вегасі (США).

Критерії для учасників:
·розробляють продукт у будь-якій категорії споживчих технологій (наприклад, обладнання, програмне забезпечення, контент і системи створення технологій тощо);
·мають змогу продемонструвати готовий продукт або послугу на виставці CES у США 5-8 січня 2023 року;
·мають засновника, який володіє англійською мовою, або англомовного представника;
·мають фінансові можливості оплатити переліт, проживання та інші витрати, пов’язані з перебуванням у США протягом виставки CES 2023;
·відповідають критеріям Eureka Park Entry Criteria.
Для реєстрації необхідно заповнити заявку до 30 вересня 2022 року за поиланням: https://cutt.ly/0CU5Rb7
У результаті, 12 кращих стартапів, відібраних професійним журі під час CES 2023 Pitch Day (жовтень 2022), зможуть представити свій продукт в рамках українського павільйону стартапів у виставковому залі Eureka Park. Також переможці будуть звільнені від оплати за оренду площі на виставці CES 2023 та зможуть отримати часткову компенсацію витрат на переліт і проживання.
Крім того, для стартапів-переможців передбачено:
·PR-кампанія для популяризації стартапів, що беруть участь у виставці CES;
·організація Media Relations на виставці CES;
·інтенсивний тренінг (CES Bootcamp) для підготовки команди до участі у виставці CES (восени 2022 року).
Докладніша інформація за посиланням: https://usf.com.ua/ces-2023-ukrainian-startups-open-call/

 

European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM)

Семінар з дослідження підприємництва для молодих вчених

27-28 травня 2021 р., Університет Павії (Італія)

Сьомий семінар з дослідження підприємництва для молодих вчених (7TH “ENTERYNG” WORKSHOP Entrepreneurship Research Workshop for Young Scholars), організований Університетом Павії (Італія) - це чудова можливість для аспірантів, докторантів та молодих вчених на початку кар’єри представити свої дослідження та обговорити їх у міжнародному середовищі. Окрім сприяння плідному обговоренню, ця програма підтримує розвиток глобальної мережі молодих дослідників, зацікавлених у підприємництві, інноваціях, міжнародному підприємництві та бізнесі.

Разом із відгуками про свої наукові дослідження учасники семінару матимуть можливість відвідати основні виступи всесвітньо відомих науковців. Діяльність семінару спрямована на надання учасникам цінних пропозицій та практичних порад щодо створення високоякісних наукових робіт, публікації дослідження у наукових журналах, визначення актуальних дослідницьких питань, а також представлення досліджень академічній аудиторії.

Цей семінар буде корисним для аспірантів, докторантів та науковців на початковій стадії, які прагнуть зробити свій науковий внесок у галузі підприємництва, інновацій, сімейного бізнесу та міжнародного підприємництва. Семінар є цінною можливістю для докторантів на будь-якому етапі їхньої докторської роботи навчитися та вдосконалити свої наукові можливості. 

Учасники, котрі прагнуть обговорити свої дослідження, повинні подати свою наукову роботу (робота не повинна перевищувати 30 сторінок, включаючи малюнки та бібліографію, шрифт Times Roman 12). Вони матимуть 15 хвилин, щоб представити свої дослідження  на паралельних сесіях.

Учасникам, які бажають взяти участь у семінарі, не представивши своє дослідження, потрібно надіслати своє резюме та мотиваційний лист для участі у семінарі.

Подання матеріалів до 30 квітня 2021 року на workshopavia@unipv.it .

Деталі - https://www.eiasm.org/frontoffice/eden_announcement.asp?event_id=1527

Вебінар

Додаток 1

Додаток 2

 

 

Остання редакція: 18.04.23