Інститут моделювання та інформаційних технологій в економіці

Загальна інформація

Інститут моделювання та інформаційних технологій в економіці (далі – Інститут) Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (далі – Університет) створено наказом ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» від 21.05.2010 № 420 “Про створення дослідницьких інститутів” як структурний підрозділ Університету. Створення Інституту обумовлено новим статусом ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» самоврядного (автономного) дослідницького національного університету, наданим постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2010 № 76 “Деякі питання надання вищим навчальним закладам статусу самоврядного (автономного) дослідницького національного університету”.

Детальніше про Інститут »

Остання редакція: 27.04.20
Наукова діяльність