Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Навчально-тренувальний центр управління персоналом

Навчально-тренувальний центр управління персоналом функціонує для створення середовища активного розвитку і особистісного зростання студентів, випускників, викладачів та абітурієнтів факультету управління персоналом, соціології та психології у ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана».

В своїй роботі Центр керується такими основними принципами: 

  • досягати високих результатів у всіх проектах , якими центр займається;
  • забезпечувати довгострокову ефективність наших програм, для того щоб позитивний ефект залишався з учасниками на тривалий проміжок часу.

Мета діяльності Центру:

Підвищення конкурентоспроможності випускників спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» на ринку праці через формування та розвиток соціально-психологічних, професійних і науково-дослідницьких компетенцій та сприяння прискоренню їх адаптації до професійної діяльності

Мета реалізовується через такі стратегічні напрями роботи:

  1. Навчально-тренувальний напрям роботи Центру
  2. Науково-дослідницький напрям роботи Центру
  3. Тренінговий напрям роботи Центру
  4. Адаптаційний напрям роботи Центру

Усі тренінги для студентів спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» та викладачів факультету безкоштовні.

Тренінгові програми реалізовуються виходячи з попиту на них (в міру набору груп бажаючих та за окремим розкладом для пілотних програм). Якщо Вас зацікавила конкретна програма, Ви можете зареєструватись у відповідній формі. Після чого Вас буде повідомлено про проведення тренінгу.

Остання редакція: 02.03.17