Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Редакційно-видавничий відділ

Керівництво


Начальник відділу
АНТОНЮК Володимир Никифорович,
кандидат фізико-математичних наук
Тел./факс: 537-6141

Історія

Значне скорочення кількості навчально-методичної та науково-економічної літератури у 90-х роках змусило Київський національний економічний університет організувати видання підручників силами власних наукових кадрів. Потужний викладацько-професорський потенціал КНЕУ був основою створення в 1996 році видавництва, котре вже за кілька років зуміло забезпечити не тільки власні потреби. Так, якщо 1996 року університет видав три навчальні посібники обсягом 55 друк. арк., то 2004 року. було видано вже понад 140 книжок загальним обсягом понад 3000 друк. арк., 2005 року. понад 150 книжок, загальним обсягом понад 3200 друк. арк. З моменту утворення видавництва загальний обсяг виданої продукції складає понад 15 700 друк.арк.

Загальна інформація

Наші кращі видання 2000 року набули неабиякого визнання на Міжнародному книжковому ярмарку у Франфурті-на-Майні. Високий рівень нашої літератури з року в рік підтверджується й на Міжнародних виставках навчальних закладів Сучасна освіта в Україні золоті медалі видавництво здобуває у 2002, 2003, 2004 роках; Міжнародному книжковому ярмарку Гаудеамус навчальна книга в Румунії; Міжнародній книжковій виставці-ярмарку Книги Білорусі 2005 в Білорусі; Варшавському міжнародному книжковому ярмарку; Московскій міжнародній книжковій виставці-ярмарку, а також на форумі видавців у Львові, книжкових виставках в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Херсоні та Ялті.

Нагороди

Висококваліфікований колектив університетського видавництва, забезпечуючи належний науковий і літературно-художній рівень видань, здатний виконати найскладніші замовлення, а наші видавничі технології гарантують оперативне постачання навчально-методичної та програмної літератури відповідно до потреб вищих навчальних закладів та вимог сучасного ринку.

Кількість видань КНЕУ збільшується з кожним днем. Задля того щоб нашу книжку одержало якомога більше читачів, з успіхом використовуємо системи директ-мейл і книгапоштою. Досить актуальними й потрібними вважаємо такі форми надання книжки чи інформації про неї, як видавничий інтернет-магазин, віртуальна бібліотека КНЕУ, власна веб-сторінка. Неабияке значення для вивчення ринку мають маркетингові та РR-заходи, покликані не тільки пропагувати нашу книжку, а й взагалі сприяти набуттю університетом іміджу елітного науково-освітнього закладу.

Майже 2000 респондентів, що послуговуються книжкою з логотипом КНЕУ, вищі та середні навчальні заклади, книготорговельні організації, підприємства, банки, інвестиційні компанії, науково-технічні центри, представники малого й середнього бізнесу тощо. Серед найактивніших одержувачів нашої продукції Київське товариство Знання, Дніпропетровський, Львівський і Харківський бібколектори, Донецький Будинок книги, Міжрегіональна академія управління персоналом, Інститут обліку й аудиту, Інститут менеджменту й фінансів та багато інших.

Обслуговуючи майже дві тисячі респондентів, не втрачаємо надії, що невдовзі ця кількість значно зросте, як і зростуть наклади університетських видань. Адже книги видавництва КНЕУ бажані гості в найвіддаленіших куточках України.

 Положення про редакційно-видавничий відділ Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний універcитет імені Вадима Гетьмана»

Контакти

Тел./факс: 537-6141
E-mail: litera_kneu@ukr.net


Тел./факс: (044) 537-61-71, 537-61-71
e-mail: andrushko@icbe.com.ua
www.icbe.com.ua

Остання редакція: 02.12.19