Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Відділ міжнародної академічної мобільності

Загальна інформація

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» орієнтований на участь у міжнародних дослідженням та навчанні, і тому продовжує докладати зусилля для підтримки своїх відносин з іншими країнами. В університеті міжнародна діяльність координується Центром Міжнародної Академічної Мобільності (ЦМАМ). Створений у 1998р. як Центр міжнародних зв’язків, Центр було перейменовано на Центр Міжнародної Академічної Мобільності у 2015 р.

ЦМАМ є структурним підрозділом університету, який здійснює планування, організацію та моніторинг міжнародних академічних зв’язків між КНЕУ та зарубіжними вищими навчальними закладами, дослідницькими установами, організаціями, фондами, інституціями, грантодавцями й бізнесовими структурами. 

 

ОНОВЛЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА АКАДЕМІЧНУ МОБІЛЬНІСТЬ (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 579 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 р. № 599 

 

Стратегія інтернаціоналізації КНЕУ на 2016 - 2020 роки 

Положення про Відділ Міжнародної Академічної Мобільності 

Положення про реалізацію права на академічну мобільність

Положення про грантову діяльність КНЕУ 

Положення про включене навчання і навчання за програмами Європейського Союзу студентів ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" у закордонних вищих навчальних закладах

Положення про практику закордоном

Розділи сайту

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ВИПУСКНИКІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ! 

Згідно з Наказом Ректора щодо запровадження платних послуг у ЦМАМ, співпраця ЦМАМ та студентів, випускників, викладачів буде відбуватись за такою схемою:

 

  1.  Написання Заява користувачем
  2.  Візування заяви у Центрі міжнародної академічної мобільності
  3.  Отримання квитанції на сплату послуги в бухгалтерії, каб.105
  4.  Сплата послуги
  5.  Надання чеку сплати та отримання послуги 

Остання редакція: 20.09.22