Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Центр культури і мистецтв

Центр культури і мистецтв КНЕУ є методичним центром культурно-виховної роботи, місцем неформального спілкування, формування атмосфери порозуміння, злагоди, товариських, дружніх взаємин між студентами, постійного складу різних категорій, національностей, віросповідань, політичних переконань, що сприяють розвитку особистості.

 

 Головною метою діяльності Центру виступають формування цілісної і всебічно розвиненої особистості, популяризація інтелектуального і змістовного дозвілля, різноманітних видів і напрямків художньо-творчого виконавського мистецтва (театрального, вокального, музичного, хореографічного, образотворчого тощо), а також розкриття творчого потенціалу студентської молоді, ознайомлення  з культурно-мистецьким надбанням світу, організація  дозвілля та культурного відпочинку студентів, викладачів та співробітників КНЕУ.
 У Центрі культури та мистецтв КНЕУ діють мистецько-творчі студії, клуби та колективи з різних культурно-мистецьких напрямків.
 Хореографічне мистецтво представлено у Хореографічній студії (керівник - Дубовик Євген Віталійович), де органічно поєдналась народна, бальна, сучасна та естрадна хореографія.
 В Інструментально-оркестровій студії (керівник – Дяченко Станіслав Валерійович) навчають музичній грамоті та гри на музичних інструментах. У студії займаються вокально-інструментальні ансамблі та рок-групи з різнобічним стильовим направленням, естрадний інструментальний ансамбль, окремі виконавці-солісти
 Вокально-хорова студія (керівник – Кельц Оксана Анатолівна) у якій навчають мистецтву співу, володінню своїм голосом у різних жанрах вокального мистецтва, представлена трьома напрямками: секція сольного співу, вокальні ансамблі та Клуб авторської пісні.
 Художньо-декоративне мистецтво завжди приваблювало творчих особистостей, і тому, була відкрита студія образотворчого мистецтва та дизайну (керівник – Власюк Ірина Миколаївна), де вивчають академічний живопис і рисунок, графічний та побутовий дизайн та декоративно-прикладне мистецтво.
 Учасники студій Центру культури і мистецтв постійно приймають участь у всіх мистецьких заходах КНЕУ, запрошуються на фестивалі, гала-концерти, шоу-програми, беруть участь у міжвузівських мистецьких акціях, є переможцями різноманітних конкурсів "Голос країни", "X-фактор", "Танцюють всі", "Караоке на майдані", телевізійного проекту "Шанс" тощо.

Положення ЦКМ КНЕУ 

 

 

 

Остання редакція: 25.10.22