Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Англомовні програми

Шановні вступники!

В рамках реалізації євроінтеграційних прагнень та участі  України в глобальному ринку праці ДВНЗ "Київський національний економічний університет  імені  Вадима Гетьмана" пропонує  англомовні освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів навчання, які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу. Метою запровадження цих програм є підготовка фахівців найвищої кваліфікації, які здатні ефективно працювати в умовах мультинаціонального глобального середовища.

Освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівння начання

Програми запроваджуються за такими напрямами:

 Освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) рівння начання

Програми запроваджуються за такими напрямами:

Правила прийому до ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" у 2019 році
 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: +38(050)3856036, +38(044)4563019

Загальна схема участі  в англомовних програмах:

Спочатку, згідно з Правилами прийому до ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» студент має бути зарахованим на навчання в університеті. Після зарахування бажаючі навчатися на англомовних програмах пишуть відповідну заяву та сплачують за надання цієї послуги  додатково.

Вартість навчання на англомовних програмах  за кошти фізичних та юридичних осіб.

Увага! Для студентів, що будуть зараховані на навчання за державним замовленням, можлива участь у англомовних магістерських програмах за умови оплати лише 8100 грн. за семестр на програмах бакалаврського циклу, 9300 грн. за семестр на програмах магістерського циклу (денна форма навчання), та 7200  грн. (заочна форма навчання).

Правила вступу для іноземних громадян

 

 

Остання редакція: 24.06.19