Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Англомовні програми

Шановні вступники!

 

В рамках реалізації євроінтеграційних прагнень та участі  України в глобальному ринку праці ДВНЗ "Київський національний економічний університет  імені  Вадима Гетьмана" пропонує  англомовні освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів навчання, які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу. Метою запровадження цих програм є підготовка фахівців найвищої кваліфікації, які здатні ефективно працювати в умовах мультинаціонального глобального середовища.

Освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівння начання

Програми запроваджуються за такими напрямами:

 Мрієте отримати глобальну економічну освіту в КНЕУ та одній з найкращих бізнес-шкіл Південної Каліфорнії, США? Тоді запрошуємо на спільні магістерські програми цих двох  університетів: МВА та Міжнародний  менеджмент.

Щоб дізнатись про особливості вступу, навчання та подальшого працевлаштування випускників спільнихп рограм Бізнес-школи університету Редлендс, США та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Ви можете переглянути презентацію, яка відбулась за сприяння EducationUSA Ukraine, 6 червня 2019  в Американському домі у Києві https://www.youtube.com/watch?v=WpN_NOOl6M4. Ви також познайомитесь з професором Бізнес-школи Університету Редлендс, Джеральдом Грошеком, викладачами програм та випускниками, які працюють в провідних міжнародних компаніях світу.

 Освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) рівння начання

Програми запроваджуються за такими напрямами:

Правила прийому до ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" у 2021 році
 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: +38(050)3856036, +38(044)4563019

Загальна схема участі  в англомовних програмах:

Спочатку, згідно з Правилами прийому до ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» студент має бути зарахованим на навчання в університеті. Після зарахування бажаючі навчатися на англомовних програмах пишуть відповідну заяву та сплачують за надання цієї послуги  додатково.

Вартість навчання на англомовних програмах  за кошти фізичних та юридичних осіб.

Правила вступу для іноземних громадян

 

 

Остання редакція: 20.06.23