Круглий стіл до 115-річчя з дня заснування Університету22 Листопада 2021р.

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»

ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

ВЕЛЬМИПОВАЖНІ КОЛЕГИ!

З А П Р О Ш У Є М О  В А С

до участі у круглому столі до 115-річчя заснування Університету

«ТАК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ»

який відбудеться 26 листопада 2021 року

У рамках  роботи круглого столу передбачається презентація доповідей на основі архівних матеріалів з історії Університету, дискусія, узагальнення досвіду розбудови і розвитку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

До участі у роботі круглого столу запрошуються викладачі Університету, студенти, науковці, краєзнавці, усі хто цікавляться історією Києва і України.

У зв’язку із епідемічними заходами круглий стіл планується провести у дистанційному режимі.

Робочі мови: українська, англійська.

Початок роботи круглого столу: 11:00.

Про бажання взяти участь у конференції прохання заповнити анкету за формою, що додається і надіслатина адресу conferencpolhist@ukr.net

З метою отримання додаткової інформації прохання звертатися за телефоном (063)6862253 (Сацький Павло).

Чекаємо на Вашу активну участь!

Прізвище, ім’я, по-батькові______________________

Місце роботи, посада___________________________

Вчений ступінь________________________________

Вчене звання__________________________________