Інструкції, щодо подачі електронних заявок на ВСТУП до КНЕУ13 Липня 2021р.

Шановні абітурієнти!????
Завтра розпочинається найважливіший етап ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ -2021 - подання електронних заявок на вступ!
У всіх категорій вступників є можливість подати заявки до 18:00 23 липня!

Пам'ятайте, що на бюджетні пропозиції ви можете подати до 5 заявок, ранжувавши їх пріоритетами!
Всім, хто має конкурсний бал 185 і вище, рекомендуємо подавати заявки в КНЕУ з 1 ПРІОРИТЕТОМ????
Виставлений пріоритет змінити не можна, можна лише скасувати з втратою заявки.

На контракт вступники можуть подати до 30 заявок, тут пріоритетів не проставляємо!
Пам'ятайте, що бюджетні заявки, у випадку не отримання бюджетного місця, стануть контрактними, тому не потрібно їх дублювати!
Не подавайте документи в перший і останній день, оскільки система може бути перевантажена. Ще раз перевірте інформацію у своїх електронних кабінетах вступника, особливо ваші контактні номери телефону для того, щоб у випадку потреби зв'язатися з вступником, представники ПК мали можливість це зробити.

Перед подачею документів ознайомтеся з інструкціями, що розміщені на сайті ЄДЕБО:

Інструкція для вступників після школи

Інструкція для вступників після коледжу

Інструкція для вступників до магістратури

Детальна інформація, щодо  персональних консультацій для  абітурієнтів тут: https://kneu.edu.ua/ua/plicants/pers_kons_d_vstup/