VI Міжнародна науково - практична конференція «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту»21 Жовтня 2022р.

У звʼязку із військовою агресією на території України конференція "СІСМ-2022" переноситься та відбудеться онлайн 21 жовтня 2022 р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та кафедра менеджменту запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів, представників бізнесу та зацікавлених організацій прийняти участь у роботі VI Міжнародної науково - практичної конференції «Стратегічні імперативи сучасного менеджменту» (21 жовтня 2022 року) та круглого столу «Виклики бізнесу: прийняття рішень за сучасних умов» (21 жовтня 2022 р.), запланованому у межах конференції.

Мета конференції: обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері стратегічного управління та трансформацій бізнесу, менеджменту й освіти.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Менеджмент в умовах конфлікту та високих ризиків
2. Глобальні тренди трансфомації менеджменту
3. Сучасна парадигма стратегування
4. Концепція сталого розвитку та зміни моделей бізнесу
5. Домінанти розвитку менеджмент-освіти

Формат конференції: онлайн

Кінцева дата реєстрації для участі у конференції – 7 жовтня 2022 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська

РЕЄСТРАЦІЯ СІСМ-2022

СІСМ-2022_інформаційний лист