Визначено переможця конкурсу з міжнародного арбітражу21 Березня 2013р.

15 березня відбувся фінал ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу під егідою Європейської арбітражної палати (м. Брюссель, Бельгія). Фіналу передували півфінальні дебати, які відбулися 14 березня і куди за результатами відбіркового туру з 8 команд пройшли команди КІМО — Київський університет права, КНЕУ — юридичний факультет та КНУ ім.Т.Шевченка. Кожен із півфіналістів підготував свій варіант фінального арбітражного рішення в суперечці з міжнародного договору купівлі-продажу, примірявши на себе, крім ролі позивача та відповідача, також роль міжнародного арбітра.

За результатами півфінальних дебатів у Фінал EAC Moot Court вийшли команди КІМО та КНЕУ.

На думку журі, до складу якого увійшли Президент ЄАП Г.Пампуха, голова представництва ЄАП в Україні К.Пільков, керівний партнер AstapovLawyers А.Астапов, засновник «Бюро примирення Ірини Калінської» І.Калінська, радник ЮК Sayenko Kharenko О.Перепелинська, позиція та аргументи команди КІМО виявилися сильнішими. КІМО, отримавши найбільшу суму балів, і здобув перемогу.

Наш університет посів почесне друге місце, випередивши таким чином КНУ ім. Т.Шевченка — головний юридичний ВНЗ країни.

Вітаємо команду КНЕУ і бажаємо посісти місце лідера у майбутньому!