З Міжнародним днем рідної мови!21 Лютого 2013р.

Шановні студенти, викладачі та співробітники КНЕУ!
У Міжнародний день рідної мови щиро вітаємо Вас зі святом української мови — одного найцінніших надбань народу!
Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає та передає всі виміри духовних скарбів поколінь.
Наш земляк, Володимир Сосюра, пророчо мовив: «Без мови рідної й народу рідного нема».
Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення.
Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем рідної мови! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя Вам, добра та нових здобутків!