День відкритих дверей в КПМГ20 Березня 2013р.

КПМГ в Україні запрошує студентів 3-5 курсів економічних спеціальностей та молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі та завітати на День відкритих дверей в КПМГ, що відбудеться 20 березня 2013 року о 13:30.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ:

Для участі в конкурсі надішліть своє резюме та супроводжувальний лист з поясненням своєї зацікавленості англійською мовою на адресу graduate@kpmg.ua.

Будь ласка, зазначте в темі електронного листа «День відкритих дверей». Всі апліканти отримають підтвердження про реєстрацію заявки на участь у події. Після розгляду заяв, запрошення надсилатимуться на e-mail переможцям конкурсу.

Реєстрація заяв на участь у конкурсі триває до 17 березня 2013 року включно. Кількість учасників обмежена.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ:

• Відчути атмосферу роботи в офісі фірми, що входить до всесвітньо відомої міжнародної мережі КПМГ, яка єднає 156 000 професіоналів у 152 країнах.
  • Особисто поспілкуватися з партнерами та менеджерами КПМГ.
  • Дізнатися із перших вуст про особливості роботи аудитором та консультантом в одній з найбільших міжнародних компаній у світі.
  • Отримати інформацію про кар’єрні перспективи в КПМГ для студентів та молодих спеціалістів.

* За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги: +380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua.
Адреса офісу КПМГ у Києві: вул. Михайлівська, 11.
www.kpmg.ua