Майстер-клас з управлінського консалтингу від Артема Козловського, партнера практики консультаційних послуг «Ернст енд Янг» в Україні26 Листопада 2012р.

Майстер-клас з управлінського консалтингу від Артема Козловського, партнера практики консультаційних послуг «Ернст енд Янг» в Україні, організований за сприяння Інституту вищої освіти КНЕУ, відбудеться 26 листопада о 14:40 в аудиторії 459 головного корпусу КНЕУ

Брейн-сторм для молодих консультантів «Ернст енд Янг» в Україні: щоб взяти  у ньому участь потрібно зареєструватись, отримати кейс від партнера та надіслати рішення до 14 грудня. Найкращих буде запрошено на презентацію перед групою експертів.

Можливо, саме на тебе чекає успішна кар’єра консультанта та стажування у відділі консалтингу «Ернст енд Янг»!

Реєструйся: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEExdmRhN0ZsR3Jhek51TmVMTmZWaFE6MQ
Деталі: facebook.com/ErnstandYoungUkraineCareers, VK.com/ErnstandYoungUkrainеCareers