Ланч з партнером КПМГ!15 Лютого 2013р.

Хочеш налагодити ділові зв’язки в КПМГ?

Прояви себе – запропонуй найкраще рішення кейсу на податкову тематику та отримай запрошення на бізнес-ланч з керівником податково-юридичної практики КПМГ в Україні!

Хто може приймати участь?
Випускники двох останніх років та студенти 4-6 курсу, які вивчають економіку, податки чи право, володіють англійською мовою та мріють про кар’єру консультанта з податків.

Як отримати запрошення на ланч з партнером?

• 15 лютого 2013р. заходь на сторінку КПМГ в Україні Вконтакте чи Facebook та виріши бізнес кейс з податків, який буде опубліковано о 10 ранку.
  • відправ особисте повідомлення зі своєю відповіддю та коротким резюме англійською мовою адміністратору сторінки – Юлії Шульзі до 9 ранку понеділка 18 лютого.

Перші 3 учасники, які запропонують найкращі рішення кейсу, отримають запрошення на бізнес-ланч з керівником Відділу податкових та юридичних послуг КПМГ в Україні.

За додатковою інформацією звертайтеся до адміністраторів сторінок КПМГ Вконтакте та Facebook або телефонуйте Юлії Шульзі (044) 490-55-07.