Англомовні магістерські програми28 Серпня 2014р.

Шановні вступники до магістратури!

В рамках реалізації євроінтеграційних прагнень та участі  України в глобальному ринку праці Київський національний економічний університет відкриває  англомовні магістерські програми (АМП), які відповідають сучасним стандартам провідних університетів світу. Метою запровадження цих програм є підготовка фахівців найвищої кваліфікації, які здатні ефективно працювати в умовах мультинаціонального глобального середовища.

Програми запроваджуються за такими напрямами (див. Табл. 1):

Бізнес адміністрування (МВА) – тривалість навчання 1,5 роки
за спеціалізаціями:

-    Управління розвитком бізнесу
-    Менеджмент в міжнародному бізнесі

Магістерська програма «Менеджмент проектів і консалтинг» - тривалість навчання 1 рік
Магістерська програма «Менеджмент підприємницької діяльності» - тривалість навчання 1 рік
Магістерська програма «Управління міжнародним бізнесом» - тривалість навчання 1 рік

Правила прийому до ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" у 2014 році