Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Отримання доступу. Вступне слово

Шановні студенти та викладачі!

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та компанія «Microsoft» вітають Вас з початком Нового Року та повідомляють, що в університеті успішно стартував проект «Microsoft Office 365»

«Microsoft Office 365» для навчальних закладів – це можливість для студентів, викладачів та інших співробітників безкоштовно працювати з електронною поштою, створювати веб-сайти, редагувати та зберігати документи в Інтернеті, обмінюватися миттєвими повідомленнями та проводити веб-конференції. «Microsoft Office 365» полегшить комунікацію між студентами, викладачами та структурними підрозділами університету та виведе її на новий рівень.  Завдяки мобільності «Microsoft Office 365», Ви можете використовувати його на будь-якому мобільному пристрої: стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет, мобільний телефон. Люди, з якими ви спілкуєтеся, і ваші дані – це найважливіші активи, тож «Microsoft Office 365» подбав про безпеку та конфіденційність, щоб Ви могли скористатися своїми даними в будь-який час. Інтерфейс та робота з «Microsoft Office 365» дуже прості та схожі на роботу з соціальними мережами.   

Університет придбав ліцензійну версію «Microsoft Office 365».  У кожного Студента Вашої групи вже є персональний аккаунт «Microsoft Office 365», залишилося тільки активувати його за допомогою персональних карток доступу. Студенти денної форми навчання можуть отримати персональні картки доступу у деканатах (бажано старости груп), а викладачі – методиста кафедри.   

Якщо у Вас виникли проблеми з активацією аккаунта, якщо Ви не отримали персональну картку доступу або якщо у Вас є побажання з приводу роботи з «Microsoft Office 365» зверніться за електронною адресою:

mailadmin@kneu.ua

З приводу використання, інтерфейсу та роботи з «Microsoft Office 365», Ви можете звернуся за посиланнями: 1) https://support.office.com/ru-ru/article/Обучающие-курсы-и-учебники-по-Office-b8f02f81-ec85-4493-a39b-4c48e6bc4bfb?ui=ru-RU&rs=ru-RU&ad=RU ; 2) http://community.office365.com/ru-ru/f/default.aspx ; 3) http://products.office.com/uk-UA/academic/compare-office-365-education-plans ; 4) або задати вільний запит в пошуковій мережі.

Також, завітайте до нашого розділу на офіційному сайті університету: http://kneu.edu.ua/ua/Information_for/students/office365/faq_office365/

Долучайтесь до хмарних технологій – інформаційних технологій Вашого майбутнього разом з КНЕУ та «Microsoft»!
 

Остання редакція: 24.09.15