Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Відділ технічного забезпечення навчального процесу

Загальні відомості

Це комплексний структурний підрозділ, що виконує функції організаційно-технічного характеру з метою вдосконалення навчального процесу через упровадження й застосування технічних засобів навчання. Очолює відділ Бармак Анатолій Петрович.

Відділ складається з 4-х лабораторій технічних засобів навчального процесу, які розміщено в начальних корпусах 1, 2, 3, 5 та 7. У кожному з корпусів відділ забезпечує технічну підтримку поточних аудиторій, які оснащені технічними засобами навчання. Крім цього, у кожному корпусі існує пункт прокату кодоскопів, мультимедіапроекторів, відеопрезенторів, переносних дощок під фломастер, екранів, які використовуються на заняттях викладачами, а також під час проведення наукових конференцій, семінарів, презентацій у конференц-залі університету.

Відділу підпорядковано цілий парк ксерокопіювальних машин. Вони розташовані на факультетах, кафедрах, лабораторіях, що дає змогу швидко виготовити роздавальний і демонстраційний матеріал, що, у свою чергу, сприяє підвищенню якості лекції, семінарських занять.

 натисніть на  малюнок для збільшення

Відділ було створено у жовтні 1979 року на базі лабораторій технічних засобів навчання та технічного обслуговування й ремонту обчислювальної техніки, а також — групи з виготовлення наочних матеріалів. У той же час силами відділу були обладнані та технізовані аудиторії на 75 і більше місць, а інші — пристосовані для використання в них переносних засобів навчання. Також були технічно оснащені та обладнані навчальні кабінети, лабораторії на кафедрах та лінгафонні класи. Відділ постійно вивчає і апробує передовий досвід удосконалення комплексного використання технічних засобів.

Остання редакція: 11.03.20