REX IT-FEST01 Січня 1970р.

???? REX IT-fest повертається - стартуємо вже 17 вересня!

????‍????????‍???? REX IT-FEST - це дводенний онлайн-фестиваль для студентів і випускників, які прагнуть розпочати кар'єру в найкращих українських та міжнародних ІТ-компаніях.

На учасників чекають:

▪️ Онлайн-ярмарок вакансій: гарячі вакансії та стажування від топових роботодавців ІТ-сфери.

▫️ Кар'єрні вебінари та лекторії: прокачка ключових hard i soft skills разом із професіоналами.

▪️ Перевірка твого CV досвідченими HR-фахівцями.

▫️ Чат-боти з HR у Telegram: зручний та швидкий спосіб розпитати про особливості роботи у компанії мрії.

▪️ Конкурси та інтерактиви: цікаві челенджі, квести та інші активності від компаній та організаторів (аж ніяк не дамо тобі засумувати ????).

▫️ Цінні подарунки та призи, а також розіграші, набори мерчу від компаній для найактивніших учасників.

???? REX IT-FEST - твій квиток в ІТ!

???? Реєструйся за посиланням: http://rexitfest.online