Міжнародна фінансова кваліфікації СІМА10 Грудня 2015р.

Унікальна можливість отримати міжнародну фінансову кваліфікацію СІМА Certificate in Business Accounting  (www.cimaglobal.com)разом з дипломом бакалавра в КНЕУ.

Міжнародна фінансова кваліфікація СІМА (Chartered Institute of Management Accountants) – це одна з найбільш престижних професійних кваліфікацій на глобальному рівні. Велика кількість випускників програми СІМА займають посади фінансових директорів та керівників компаній. Після закінчення програми студенти КНЕУ отримують міжнародний сертифікат СІМА Certificate in Business Accounting, який визнається в будь-якій країні світу, та є свідченням високого рівня отриманих професійних знань та навичок, а також їх відповідності міжнародним стандартам.

Для отримання  міжнародного сертифікату СІМА студентам КНЕУ потрібно скласти лише один іспит (зовнішнє комп’ютерне тестування англійською мовою) з дисципліни «Основи управлінського обліку».

Термін навчання: лютий – травень 2016 р. для студентів 4 курсу, вересень – грудень 2016 р. для студентів 3 курсу.

Мова навчання – англійська.

Вартість отримання міжнародного сертифікату СІМА– 290 фунтів     (в тому числі 25 фунтів реєстраційний внесок, який сплачується до 31.12.2015 р, та екзаменаційні комісії 265 фунтів, які сплачують протягом 2016 р).

Реєстрація на програму – до 10.12.2015 в ауд.220 (1 корпус).

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся за телефонами 38 (044) 497-25-25, 063-334-20-01, 067-234-46-38 або електронною поштою: cima@kneu.edu.ua.