Пошана до традицій – запорука славного імені!15 Червня 2017р.

Славне імʼя навчального закладу складається і живиться пошаною до традицій! ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» має змогу пишатися славними працівниками, випускниками, студентами, які створили імʼя університету. У шанобливому ставленні до памʼяті про їх справи наш університет із цілющого джерела живить свою славу, здобуває визнання як одного із кращих навчальних закладів України. Багато славних справ лишив по собі засновник і перший керівник нашого навчального закладу М. Довнар-Запольський. Памʼяті про його справи і справи видатних постатей ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» присвячено круглий стіл із міжнародною участю «М. Довнар-Запольський – історик, державний діяч, фундатор економічної освіти в Україні», организований кафедрою політичної історії й Інститутом історії українського суспільства. Круглий стіл відбудеться 15 червня 2017 р. в конференц-залі головного корпусу нашого університету. Робота круглого столу триватиме від 10 до 14 години дня. Буде представлено доповіді іноземних учасників, вітчизняних провідних науковців, які присвячено як особистості М. Довнар-Запольського так і епосі в яку працював видатний вчений.

До участі у круглому столі запрошуються всі викладачі, студенти і ті хто бажає більш глибоко знати історію ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» і України!