Літня школа «Association with the EU: what does it mean for You» 26 червня - 3 липня 2017 р.02 Липня 2017р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Інститут бізнес-освіти КНЕУ

Проект Association4U

Літня школа – це інтенсивний навчальний курс присвячений переважно питаннямімплементації Україною та іншими країнами Східного партнерства Угод про асоціацію з Європейським Союзом.

Програма Літньої школи включає:

• лекціїпровідних українськихта зарубіжних викладачів, експертів з права ЄС;
  • практичнізаняття: дискусії, діловіігри, ситуаційнівправи, кейси;
  • інформаційно-освітні візити до Представництва ЄС в Україні та Урядового офісу  з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • майстер-класи від юристів провідних українських юридичних фірм;
  • культурну програму.

Навчальноюпрограмою Літньої школи передбачено вивчення:

• Основ права ЄС;
  • Інституційної системи ЄС;
  • Права внутрішнього ринку ЄС;
  • Правовогорегулювання конкуренції в ЄС;
  • Торговельних відносин ЄС з третіми країнами;
  • Перспектив економічної інтеграції з ЄС шляхом побудови ЗВТ+ ;
  • Актуальних питань імплементації Україною, Молдовою, Грузією Угод про асоціацію з ЄС;
  • Інших суміжних тем.

Братиучасть у школі можуть студенти 4, 5, 6 курсів юридичних та економічних спеціальностей українських ВНЗ. Заявки приймаються івід студентів інших спеціальностей, зацікавлених у тематиці Літньої школи.

Заняття проходитимуть українською та англійською мовами (без перекладу). Програма Літньої школи розрахована на інтенсивне навчання, яке передбачає участь у всіх заходах. По закінченні учасники, які успішно пройдуть навчання,одержать сертифікати.

Учасників Літньої школи буде відібрано на конкурсній основі на підставі  викладу мотивації участі у Школі.

Про результати відбору організатори повідомлять кандидатам5 червня 2017р. До 15 червня 2017р. всім учасникам буде надіслано програму Літньої школи і розклад занять.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до організаторів заелектронною адресою: AssociationSchool2017@gmail.com

Координатор: Олена Назаренко тел. 044 453 36 62

Ми на Фейсбук: https://www.facebook.com/AssociationSchool2017/

Умови участі в Літній школі:

Участь у Літній школі є безкоштовною. Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу, яка надається через проект "Association4U".Організатори покривають витрати іногородніх учасників на проживання в Києві протягом навчання в Школі(в гуртожитку готельного типу). Транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Літня школа проходитиме в Інституті Бізнес-освіти КНЕУ за адресою: 04050, Україна, Київ, КНЕУ, вул. Мельникова, 81,(метро Лук'янівська).

Наші партнери:

• Юридична газета
  • Міжнародна юридична група «LEMAN»
  • Незмінно підтримує Літню Школу юридична фірма “Asters”