CIMA Business Game31 Березня 2021р.

Шановні студенти КНЕУ,

Запрошує до  участі у CIMA Business Game, що проводиться Chartered Institute of Management Accountants (СІМА, Великобританія).

Це чудовою нагода взяти участь у рішенні реальних питань та проблем, що постають перед сучасним бізнесом. Учасники гри отримують іменні сертифікати.

Ділова гра Aedis-Homes  -  це симуляція, де використані і перероблені в інтерактивну серію завдань та запитань соціологічні дослідження в галузі бізнесу, фінансів та нерухомості компанії «Aedis-Homes», успішної будівельної компанії з Великобританії.

Гра складається з 3 рівнів.

• Рівень 1 = максимум 16 балів
  • Рівень 2 = максимум 20 балів
  • 3 рівень = максимум 20 балів

Разом = 56 балів

Прохідний рівень -  70% , тобто треба набрати 39 балів, щоб отримати сертифікат!

Для цього потрібно відправити зображення екрану з отриманими балами, а також свої им’я та прізвище (англійською)  - на адресу cimaukraine@gmail.com

По закінченню гри гравець отримає сертифікат про участь, а також лист електронною поштою з інструкцією, як розмістити свій знімок з сертифікатом на Facebook з #CIMA.

СІМА - Україна також відзначить накрайщих гравців та розмістить інформацію про них на своїх сторінках у соцмережах.