15 лютого 2018 року об 11.00 (аудиторія 57, корпус 2 КНЕУ) буде проведено Міжпредметний науково-практичний семінар на тему: «Аналіз змін в податковому законодавстві та огляд актуальної податкової практики»15 Лютого 2018р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
ФАКУЛЬТЕТ ОБЛІКУ ТА ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
ІНСТИТУТ ОБЛІКУ
КАФЕДРА ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ
КАФЕДРА АУДИТУ

15 лютого 2018 року об 11.00 (аудиторія  57, корпус 2 КНЕУ)
буде проведено Міжпредметний науково-практичний семінар на тему:

Блок 1. Податок на прибуток. Трансфертне ціноутворення.
Доповідач: Сушко Дмитро Сергійович, к.е.н., доцент, судовий експерт, сертифікований аудитор, член АПУ, керуючий партнер «PSP Audit».

Блок 2. Податок на додану вартість: огляд змін та актуальної практики 2018 р.
Доповідач: Проскура Катерина Петрівна, д.е.н., професор, судовий експерт, сертифікований аудитор, професор кафедри аудиту КНЕУ.

Блок 3. Викладання спеціальних дисциплін: інструменти активізації студентів.
Доповідач: Остап’юк Наталія Анатоліївна, д.е.н., професор, сертифікований аудитор, професор кафедри обліку і оподаткування, директор Інституту обліку КНЕУ.

Запрошуються викладачі всіх кафедр факультету обліку і податкового менеджменту КНЕУ,
докторанти, аспіранти, студенти магістерського рівня підготовки, інші зацікавлені особи

Організатори:

КАФЕДРА ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ