Вдалий старт твого бізнесу! Preview Літньої Школи IBS 19 травня 201619 Травня 2016р.

В рамках проведення Літньої Школи IBS провідні спеціалісти та успішні підприємці нашої країни ділитимуться власним досвідом ведення бізнесу, руйнуватимуть стереотипи та відкриватимуть нові горизонти для тих, хто хоче започаткувати власну справу.

Для тих, хто хоче дізнатись більше про Літню Школу та отримати нові знання у сфері бізнесу, компанія IBS організовує зустріч «Вдалий старт твого бізнесу! Preview Літньої Школи IBS».

Окрім корисної інформації про підприємницьку діяльність, на Вас чекають подарунки та смаколики, знайомства з бізнес-тренерами Літньої Школи IBS  та приємна знижка на Літню Школу для всіх учасників!

Спікерами будуть Владислав Кривешко – співзасновник та CEO Proffstore; Василь Григорович – cпівзасновник TEDxKNEU; Анастасія Данілова – випускниця Зимової Школи IBS, PR – менеджер у Enactus Ukraine.

Чекаємо Вас 19 травня 2016 14:30 301 ауд.

Місце проведення: І корпус КНЕУ (пр. Перемоги, 54/1)

Буде інформативно, корисно, цікаво!

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iNqabFKaw4zVowMnVCUSYU0vXxs28z2XiwerGy36clM/viewform