Оголошує набір до SCHOOL FOR ESG (ENVIRONMENTAL, SOCIAL AND GOVERNANCE SCHOOL) Відкриття школи: 11 грудня, 9:3011 Грудня 2015р.

АНКЕТА СЛУХАЧА

В рамках школи передбачається проведення курсу

"ESG ECONOMICS"

ПРОГРАМА ДНЯ ВІДКРИТТЯ

Опис курсу: даний курс розроблено для студентів економічних спеціальностей. Загальний обсяг модулів – 6. Кожен модуль включає семінари та дискусії за результатами вивчення матеріалів курсу. Курс буде тривати 5 місяців (грудень 2015-квітень 2016).

Час однієї лекції: 2 години 40 хвилин. Загальний обсяг лекцій – 56 академічних годин.

Комунікації: інтернет ресурси, соціальні мережі.

Студенти:

Курс розрахований на студентів 3-5 курсів економічних університетів (КНЕУ – приймаючий університет)

Відбір:

Відбір буде відбуватись з використанням соціальних мереж та Гугл-форм (аплікаційна форма). Аплікаційна форма буде включати питання стосовно мотивації та зацікавленості в окремих темах.

Лектори: Baler Tilly, консалтингова компанія BFSE LLC., ГО “Вільна енергія”, партнерських організацій, викладачі КНЕУ та незалежні експерти.

Модулі:

Модуль 1: Сутність та особливості економіки навколишнього середовища

Модуль 2. Фіскальні інструменти контролю за екологічними екстерналіями

Модуль 3. Ринкові інструменти боротьби зі зміною клімату

Модуль 4. Сутність та важливість соціальних та управлінських компонентів принципів ESG.

Модуль 5. Принцип “матеріальності” в обліку та звітності

Модуль 6. Сучасні проекти у сфері скорочення викидів парникових газів