Презентація Клубу майбутніх адвокатів15 Квітня 2016р.

Шановні,15.04.2016 року (п'ятниця) о 13 годині у Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана (проспект Перемоги 54/1, м.Київ, аудиторія 532, 5 поверх, юридичний факультет) відбудеться презентація Клубу майбутніх адвокатів за підтримки Асоціації адвокатів України та Майстер-клас за участю відомих адвокатів: Саєнко Марина Ігорівна - Адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер ЮК "Закон перемоги" Духовна Оксана Василівна - Адвокат, кандидат юридичних наук, радник та керівник судової практики ЮК "Професійна юридична група". В якості почесного гостя Клуб запросив відомого адвоката з кримінального права - Шалімова Леоніда Олександровича. З цього приводу, просимо вас (по можливості) донести цю інформацію до деканату та студентів юридичного факультету. Дякуємо. З повагою, виконавча рада КМА.