8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства відбудеться круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»07 Грудня 2015р.

Мета: на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам поштовх майбутнього кар’єрного розвитку на засадах соціальної відповідальності.

Питання до обговорення:

соціальне партнерство, соціальний  підприємець, соціальне підприємство, соціальна відповідальність бізнесу

• моделі соціально-приватного партнерства:

-         зарубіжний досвід;

-         український досвід;

-         перешкоди для розвитку та потенціал соціального партнерства  у вирішенні соціальних проблем України.

• пріоритети участі бізнесу в соціальних програмах:

-         можливості та перспективи формування приватних соціальних фондів і гарантій;

-         напрямки та особливості участі волонтерів у соціальних програмах сучасності;

• взаємодія бізнесу, соціуму та експертів у соціально значимих програмах:

-         потенціал та ініціативи викладачів;

-         участь студентів у соціальних програмах.

Серед експертів будуть присутні:

Лісовська Октябрина Юріївна– керуючий партнер групи соціального бізнесу «O2», Президент ГО "Центр соціального лідерства", засновник www.vseodetyah.com , засновник форуму "Найкращі соціальні проекти України», експерт у галузі застосування зміни поведінки та соціальний маркетинг, соціальний підприємець. Член Міжнародної асоціації соціального маркетингу (ISMA). Досвід роботи в маркетингових комунікацій – 11 років.

Лісовський Гліб Валерійович– засновник і керуючий партнер групи компаній соціального бізнесу «O2», організатор «Форуму кращих соціальних проектів України», координатор робочої групи Міністерства соціальної політики України з розробки «Національної стратегії соціальної відповідальності суспільства», експерт в області соціального маркетингу.

Назарук Василь Якович– старший  викладач Школи соціальної роботи ім. В.Полтавця НаУКМА, керівник Програми соціального інвестування «Вестерн Ен-Ай-Ес» (WNISEF), колишній керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи».