І Всеукраїнський вернісаж-практикум «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму»09 Лютого 2018р.

Запрошуємо вчителів економіки і викладачів підприємницьких дисциплін на І Всеукраїнський вернісаж-практикум «Впровадження компетентності підприємливості в освітній процес у контексті реформування освіти і реалізації економічного патріотизму».

Захід відбудеться 09 лютого 2018 року, о 10:00-15:00, в конференц-залі I корпусу ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (просп. Перемоги, 54/1, ст.м.Шулявська).

Для вас підготовлено:

• мотиваційні міні-лекції за тематикою підприємливості у сфері освіти;
  • стратегічну сесію щодо розвитку підприємницької освіти в Україні;
  • майстер-класи із прикладних інструментів ведення і навчання економіки і підприємництва від практиків бізнесу, вищої і середньої освіти;
  • вернісаж факультетів університету;
  • додатковий тренінг від Британської Ради «Активні громадяни» (на два дні, 9-10 лютого);
  • цікаве спілкування з однодумцями;
  • створення для обміну думками постійно діючої онлайн-платформи у Фейсбуці: Entrepreneurship Edcation in Ukraine/ Підприємницька освіта в Україні.

По закінченню слухачі матимуть можливість отримати Сертифікат про проходження навчання у кількості 7 академічних годин. Для тих, хто обрав тренінг «Активні громадяни» сертифікат від Британської Ради (BritishCouncil).

Участь у заході безкоштовна.

Обов’язкова реєстрація в он-лайн режимі до 7 лютого 2018 року на сайті за посиланням: https://goo.gl/forms/qZFWMJxzC0LhWvz23

Контактна інформація:

• за довідками звертатися за тел. +38(097)224-29-21, +38(050)-809-11-86 (Віталій Ярославович Паздрій)