Інформація щодо вакцинації від СOVID-1925 Березня 2021р.

З 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Це можна зробити особисто:

1. Через портал чи мобільний застосунок «Дія»;
  2. Через національний контакт-центр МОЗ  0 800 60 20 19.

Деталі на сайті: http://www.vaccination.covid19.gov.uа

Крім того, у пріоритетних категорій, якими є також і працівники сфери освіти, є можливість записатися в чергу централізовано через свого роботодавця. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати вакцинацію, яка є безкоштовною і добровільною.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів:

• 1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті (≈ 367 тис. людей);
  • 2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники (≈ 3 млн людей);
  • 3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти (≈ 7 млн людей);
  • 4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі  (≈ 11 млн людей);
  • 5-й етап – решта дорослого населення України (≈ 13 млн людей).

Зважаючи на викладене вище, інформуємо університетську спільноту про можливість записатися до списку очікування вакцинації від COVID-19 централізовано!

Для цього просимо звернутися до свого безпосереднього керівництва і сформувати списки осіб, що бажають вакцинуватися.

Очікуємо списки за адресою: obolenska@kneu.edu.ua

Термін подання списків – до 31 березня 2021 року.

Усім здоров’я!