V Всеукраїнський вернісаж-практикум25 Лютого 2022р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує керівників закладів освіти всіх рівнів, вчителів математики, економіки, географії, історії, викладачів підприємницьких дисциплін і всіх, кому цікава тема підприємливості і саморозвитку взяти участь у V ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВЕРНІСАЖІ-ПРАКТИКУМІ для сучасних керівників закладів освіти та викладачів підприємницьких дисциплін.

Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Університету менеджменту освіти, Інституту післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, Компанії Інтелектуальних Технологій, ГО «Асоціації відроджені гімназії України», Central European Academy Studies and Certifications (CEASC).

.
Відбуватимуться дві паралельні сесії: для керівників, заступників керівників закладів освіти і для педагогів.

Стартуємо  25 лютого 2022 року з 13:00-16:00 в онлайн-режимі.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/5vernisazh_2022

Участь у заході безкоштовна.

По закінченні слухачі матимуть можливість отримати Сертифікат про проходження навчання у кількості 15 академічних годин (0,5 ECTS)

Деталі програми в інформаційному листі.