EU Study Days in Ukraine22 Липня 2019р.

Інтерньюз-Україна повідомляє, що Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які проходитимуть у 2019 році.

Сесії відбудуться за таким графіком:

• 27 сесія: 7-10 лютого в Житомирі;
  • 28 сесія: 15-18 березня в Сумах;
  • 29 сесія: 19-22 квітня в Тернополі;
  • 30 сесія: 21-24 червня в Сєвєродонецьку;
  • 31 сесія: 19-22 липня в Одесі.

До участі в сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Одна особа може взяти участь тільки в одній сесії на вибір. УВАГА! Дати та міста сесій можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково і завчасно.

Єврошкола - це унікальна можливість для українських студентів і випускників вишів:

• отримати нові знання від кращих експертів з Європейського Союзу й України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сфері політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти і прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інститутів Євросоюзу і вченими;
  • приєднатися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Хто може взяти участь у сесіях?

Студенти останніх курсів та випускники українських вишів, які закінчили університет не більше як три роки тому.

Пріоритет надаватиметься студентам і випускникам, які отримали або отримують, освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робочі мови - українська й англійська. Уміння розмовляти й читати англійською, а також розуміти усне мовлення є обов'язковим для участі.