Spark KNEU21 Лютого 2019р.

Шановні друзі!

В рамках реалізації проекту від Британської Ради "Creative Spark" щиро запрошуємо відвідати непересічну подію "Spark KNEU".

Захід проводиться спільно з Громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в Майбутнє», для якої це буде четвертою зустріччю навчально-просвітницького циклу “Від ідеї – до дії” (“From Idea – to Action”), що спрямований на формування умов вільного спілкування і взаємодії практиків та студентів і молодих науковців, набуття ними знань, умінь і навичок сучасного науковця та менеджера проектів у галузі охорони здоров’я та фармацевтики.

Метою зустрічі є надання можливості  інноваторам у сфері медицини , які досягли успіху в комерціалізації розробок, надихнути своїх колег на втілення ідей та реалізацію успішного партнерства із бізнесом.

• Тема зустрічі: «Молоді науковці та бізнес: надихаючі історії успіху».
  • Коли? – 21 лютого з 17:30 до 20:30
  • Де? – м. Київ, проспект Перемоги 54/1 (конференц-зала головного корпусу КНЕУ ім. В. Гетьмана)
  • Для кого? – молоді вчені, студенти менеджери, лікарі та фармацевти, інноваторам, всі зацікавлені у реалізації креативних проектів.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/AnBbhP

Захід є безкоштовним. Участь можлива за умови попередньої ОБОВ’ЯЗКОВОЇ реєстрації. Підтвердження участі Ви отримаєте на електронну пошту.

Слідкуйте за новинами! Незабаром буде анонс спікерів.