Презентація програми управлінських стажувань від міжнародної компанії AB InBev12 Листопада 2013р.

Міжнародна компанія AB InBev запрошує студентів КНЕУ відвідати презентацію на тему «Старт кар’єри у міжнародній компанії. Глобальна програма управлінських стажувань у AB InBev».

Місце зустрічі: головний корпус КНЕУ, ауд. 401
Час зустрічі: 12 листопада 2013 р., 15:00 год.

Anheuser-Busch InBev (AB InBev) — міжнародна пивоварна корпорація, найбільший у світі виробник пива. Утворена у формі публічної компанії зі штаб-квартирою в місті Левен, Бельгія.Компанії належать майже 300 торговельних марок пива.

В Україні Anheuser-Busch InBev представлена дочірньою компанією САН ІнБев Україна. До портфелю брендів компанії входять 5 національних брендів: Жигулівське, Чеzz, Чернігівське, Рогань, Янтар, і міжнародні бренди: Bud, Stella Artois, Staropramen, Beck's, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau, Spaten, Franziskaner.