ЧЕМПІОНАТ ACE MANAGER ВІД BNP PARIBAS19 Березня 2014р.

Один з найбільших світових кейс-чемпіонатів BNP ParibasAceManager 6 відкриває реєстрацію на новий раунд змагання 2014 року, що об’єднає тисячі студентів та молодих спеціалістів зі всього світу в процесі інтерактивної гри. Створений експертами BNP Paribas та професорами кращих університетів світу, AceManager дозволяє відчути себе сучасним інвестиційним банкіром, який щодня приймає участь в мільярдних угодах та консультує найбільші світові компанії. Участь у цьому заході дасть змогу отримати нові практичні знання і навички, а також поглибить розуміння сучасної діяльності інвестиційних банків.

В ході цьогорічного змагання команди, що складаються з трьох осіб до віком 26 років, вирішуватимуть 7 кейс-завдань із різних сфер діяльності банку:

- Інвестиційний банкінг;

- Інвестиційні рішення;

- Роздрібний банкінг.

Переможці отримають призовий фонд у 15 000 Європодорож до Парижу, VIP-квитки на чемпіонат Франції з тенісу та можливість пройти стажування в обраному відділі банку.

Реєстрація команд проводиться на acemanager.bnpparibas.com до 10 квітня 2014 року.

Зподробицямиможна ознайомитись на сайті Наукового студентського товариства КНЕУ за посиланням . За додатковою інформацією звертайтесь за електронною адресою: acekneu@gmail.com.

Викладачів КНЕУ також зарошуємо до участі і пропонуємо ознайомитись із додатковими відомостями у презентації.