Фінансова гра Ace Manager 501 Квітня 2013р.

Шановні студенти Київського національного економічного університету!

Запрошуємо взяти участь у фінансовій грі Ace Manager 5, розроблену експертами одного з найбільших світових банків BNP Paribas Group.

Ace Manager – захоплююча професійна гра з інтригуючим сценарієм, реальними персонажами та віртуальним 3D світом. Гра складається з 9 кейсів, що охоплюють три основні сфери діяльності банка: Corporate & Investment Banking, Investment Solutions and Retail Banking.

Ace Manager дасть можливість покращити свої знання та отримати досвід в сфері корпоративних фінансів та банківської діяльності, а також маркетингу і менеджменту. Гра допоможе підвищити рівень ділової англійської мови. У рамках цього міжнародного змагання, ви будете спілкуватись зі студентами з усього світу.

Кращі команди прийматимуть участь у фінальному турі в Парижі. Призовий фонд складає 15000 Євро. Фіналісти отримають VIP білети на тенісний турнір Roland-Garros. Кожен учасник отримає сертифікат, що підтверджує участь у змаганні. Сертифікат учасника гри Ace Manager позитивно сприймається роботодавцями зарубіжних компаній.

Змагання починається з 1 квітня 2013 року та триватиме 3 тижні. У грі беруть участь команди з трьох осіб.

Для участі у грі необхідно зареєструватися на сайті www.acemanager.bnpparibas.com та у координатора Ace Manager в КНЕУ alexsinua@gmail.com.

Створюйте команди та підтримайте КНЕУ в рейтингу найкращих університетів світу!

По організаційним питанням участі у грі звертайтесь до координатора Ace Manager в КНЕУ.

Координатор Ace Manager в КНЕУ,
аспірант кафедри міжнародних фінансів факультету МЕіМ

Олексій Сініцин
alexsinua@gmail.com