Майстер-клас від SCM "Варвари біля воріт або принципи корпоративного управління"01 Листопада 2011р.

Доповідач: Сергій Зузак, Директор з розвитку аграрного напрямку бізнесу, СКМ

Прибутковість, бонуси, поглинання, транснаціональні операції, бренди – ось речі, які визначають провідні компанії в будь-якому бізнесі. А успішний менеджер, який уособлює таку компанію, стає celebrity, з яким мріють дружити інвестиційні банкіри, а можливо і гуру, чиї книги будуть вивчати студенти MBA.

Одночасно, багато аспектів життя великих компаній залишаються за публічними межами, бо їхня щоденна діяльність сповнена рутини: зустрічі, звітність, планування, збори, протоколи – нічого яскравого й вартого заголовків журналів, типу Forbes. Здається, що до цієї категорії також належать і принципи корпоративного управління: мало хто про них знає, в Україні їх рідко використовують, і лише одиниці мають уявлення про те, що це таке.

Насправді, принципи корпоративного управління – це становий хребет, на якому тримаються стратегія компанії, її розвиток і доля. І що найголовніше – це механізм захисту акціонерної вартості бізнесу.

Відкидаючи зайві слова, тему нашої зустрічі можна сформулювати так: «Хто керує управлінцями і навіщо це потрібно?».

Варвари біля воріт, від них потрібно захищатися.

Місце проведення: Будинок вчителя, вул. Володимирська 57, Київ
Дата проведення: 1 листопада 2011 р.
Початок майстер-класу: 15:30
Мова проведення: українська