Конкурс «Кращий студент КНЕУ 2013»10 Листопада 2013р.

Конкурс «Кращий студент КНЕУ» - програма, яка щорічно проводиться з метою виявлення найкращих і найталановитіших студентів Університету та є відбірковою до Всеукраїнського змагання! Участь можуть брати студенти 2-5 курсів денної форми навчання в кількох номінаціях. Переможці отримають цінні призи та можливість позмагатися в званні Кращий студент Києва та України! Заявки приймаються лише до 10 листопада!

У рамках конкурсу «Кращий студент КНЕУ» визначаються такі номінації:

• кращий студент Університету (комплексна характеристика);
  • кращий студент-громадський діяч Університету;
  • кращий студент-спортсмен Університету;
  • кращий студент-науковець Університету.

Конкурс проводиться у три етапи:

I етап - заявка: заповнення анкети в режимі on-line, доступ до якої розміщено на сайтах організаторів, офіційному сайті КНЕУ та в соціальних мережах. Термін заповнення анкети до 10 листопада 2013 р. ;

II етап - відбір: відібрані учасники будуть запрошенні пройти креативне тестування і написати есе на задану тему. Крім цього, необхідно буде підтвердити Ваші досягнення (копії дипломів, грамот, подяк, наукових статей, фото з соціальних чи спортивних подій тощо). Термін проведення 11-12 листопада 2013 р.;

III етап - фінал: самопрезентація (3-5 слайдів, 3 хвилини). Детальні умови будуть повідомлені учасникам, що пройшли ІІ етап. Всі фіналісти будуть відзначені організаторами конкурсу, а переможці – нагороджені в кожній номінації. Термін проведення 13 листопада 2013 р.

Організаторами конкурсу виступають: ректорат університету, деканати факультетів, Студентська академічна рада, Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів; Наукове студентське товариство.

Саме Ви можете стати кращим студентом КНЕУ!

Все, що потрібно – подати заявку ТУТ!))

Контакти організаторів - якщо виникнуть додаткові питання:

Вікторія Шпак (096) 338 79 46 – САР
Єлизавета Довгань (093) 582-4234 – Профком