Запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні12 Листопада 2018р.

Шановні колеги-науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні з метою вивчення питань комерціалізації результатів наукових досліджень в Україні. Анкетування є частиною міжнародного дослідження у рамках проекту "Creative Spark" Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Henley Business School, University of Reading (Великобританія). Ваша активна участь буде сприяти об’єктивній оцінці та покращенню комерціалізації знань і технологій університетів України, навіть якщо Ви не плануєте комерціалізацію результатів власних досліджень. Усі відповіді будуть трактуватися як конфіденційна анонімна інформація і служитимуть лише для наукового аналізу (результати не будуть передані третім особам). Опитування займе не більше 7-10 хвилин.

Розпочати опитування https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfP1V2wHSqVqgW2eDgeIR_pFX-l_57gNqkSJk2myVD9zFXr8w/viewform?usp=sf_link

Просимо також вказати в анкеті Вашу електронну адресу, щоб після завершення проекту (очікувана тривалість: 4-6 місяців) ми могли повідомити Вам результати дослідження та надіслати запрошення на конференції та семінари, організовані КНЕУ спільно з Henley Business School у м. Києві для обговорення результатів опитування.

Дякуємо за співпрацю! Будемо вдячні за поширення інформації серед колег.