Лекція керівника United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey Андрія Семенова07 Листопада 2018р.

7 листопада 2018 р. о 8:30 в ауд. 012 III корпусу КНЕУ(вул. Дегтярівська, 49-г) за сприяння кафедри страхування відбудеться лекція-workshop Андрія Семенова, керівника United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey, найбільшого світового сюрвейєра, який  проводить незалежну експертизу страхових подій, визначає причини й обсяги збитків, здійснює врегулювання збитків за всіма видами ризиків на території України.

Запрошуються студенти та викладачі, які цікавляться проблемами страхового ринку.

Довідка. Компанія «United Loss Adjusters» є частиною глобальної команди Major& ComplexLossTeamв CunninghamLindsey. Major& ComplexLossTeamскладається з більш ніж 500 осіб по всьому світу. До складу команди входять старші лос-аджастери, спеціалісти з різних сфер регулювання страхових подій. Група Cunningham Lindsey є найбільшою міжнародною сюрвейерською компанією у світі. У розпорядженні групи Cunningham Lindsey більше 600 офісів, які розташовані в більш ніж 60 країнах, що дає можливість швидко вирішувати проблеми незалежно від часу та місця їх виникнення.