Оголошується відбір студентів до команди CFA Investments Research Challenge 2016-201705 Жовтня 2016р.

CFA Investment Research Challenge – міжнародний міжуніверситетський конкурс з інвестиційного аналізу серед команд з найкращих університетів світу на трьох рівнях: Місцевому (Україна), Регіональному (EMEA), Світовому. Змагання передбачають глибоке вивчення цільової публічної компанії, написання звіту та презентації роботи колегії визнаних експертів.

Учасники отримують можливість змагатися з найкращими студентами України, та у разі перемоги - шанс представляти нашу країну на регіональному та світовому фіналах CFA Institute Research Challenge.

Практика та інтенсивне навчання в галузі аналізу компанії, менторство дипломованого аналітика CFA, інтерв’ю з менеджментом цільової компанії – унікальний досвід, що відкривається перед командами-учасницями протягом семестру.

Команда складається з 3-5 студентів. Мова конкурсу – англійська.

Чого ми чекаємо від Вас:

• 4-6 рік навчання
  • вільне володіння англійською мовою
  • знання та можлива практика інвестиційного аналізу (основні підходи в оцінці підприємств, оцінка активів, розрахунок грошових потоків, оцінка ринкової вартості акцій)
  • вміння та навички ефективної презентації
  • ініціативність та цілеспрямованість

Кандидати для відбору в команду мають скласти CV, в якому необхідно вказати:

• стаж роботи (за наявності)
  • досвід роботи у сферах обліку та аудиту, оцінки активів, інвестиціях та управлінні активами (за наявності)
  • досвід участі в наукових конференціях, конкурсах та інших фахових змаганнях

Відбір у команду:

Конкурсний відбір буде проходити в середу, 5 жовтня, в аудиторії 301. Початок о 18:30. З собою обов’язково мати CV англійською мовою в роздрукованому вигляді та пройти тестування.